Wloch w Polsce, info.

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie!Bardzo prosze o dobre rady...Moze jest zapisany na forum jakis Wloch, ktory pracuje w Polsce?Moj maz jest wlochem, pracuje jako informatyk, mowi b. dobrze po angielsku i polsku, czy wedlug Was ma szanse na znalezienie dobrej pracy w Warszawie?Moze ktos z Was moglby wskazac adresy, lub podac jakiekolwiek namiary na firmy, ktore wspolpracuja z Wlochami?Do tej pory wysylalismy cv, ale nikt sie nie odezwal,moze Wy cos poradzicie i podpowiecie?Z gory DZIEKUJE!
Mam znajomego Wlocha, ktory kilka lat temu pracowal w Polsce wlasnie jako informatyk przez okres 2 lat. Z tego co wiem nie bylo mu wogole latwo te prace znalezc. Chociaz mowi plynnie po polsku. Niemniej jednak zdecydowal sie wrocic do Wloch, warunki wloskie duzo lepiej mu odpowiadaly. I nie chodzi tu o miejsce zamieszkania, bo we Wloszech nie mieszka w miejscu w ktorym sie urodzi i uczyl. W Polsce mieszkal w wynajetym mieszkaniu i do pracy dojezdzal autobusem... we Wloszech kupil mieszkanie, a do pracy dojezdza firmowym samochodem..
Ale zawiało pesymizmem... :) Głowa do góry, szanse są zawsze, kwestia tylko waszego podejścia :) Mój chłopak przeniósł się do Polski i pracę znalazł, więc jak widać można. Nie sugerujcie się opiniami, że jest ciężko, bo co założycie ręce i będziecie czekać na cud z nieba?
To co wam mogę doradzić, to rozesłać CV do firm rekrutacyjnych... Oprócz tego kontrolować serwisy takie jak pracuj.pl - tam również pojawiają się oferty dla obcokrajowców.
Proście a będzie wam dane! :)
Cytat: mania_r
Ale zawiało pesymizmem... :) Głowa do góry, szanse są zawsze, kwestia tylko waszego podejścia :) Mój chłopak przeniósł się do Polski i pracę znalazł, więc jak widać można. Nie sugerujcie się opiniami, że jest ciężko, bo co założycie ręce i będziecie czekać na cud z nieba?
To co wam mogę doradzić, to rozesłać CV do firm rekrutacyjnych... Oprócz tego kontrolować serwisy takie jak pracuj.pl - tam również pojawiają się oferty dla obcokrajowców.
Proście a będzie wam dane! :)

a jaka znalazl parce?
pracował w dziale finansowym w znanej firmie
Nie zawialo pesymizmem tylko ...rzeczywistoscia... Nie jest latwo..Moj znajomy jak twoj chlopak mania r tez znalazl prace w Polsce...Ale co z tego?? Powtarzam po 2 latach wrocil do Wloch, bo mial lepsze warunki. A z tego twojego "pracowal w dziale...." wynika, ze juz nie pracuje...
Cytat: emendamentos
.ma un po di dignita , cazzo !!!

Co ty za bzdury wygadujesz? Żona pyta się o pracę dla swojego męża. Tu nie ma znaczenia, czy to Polak, czy Włoch. To jest jej mąż i nikomu nic do tego.
Ciekawe, czy na innym forum też byś takie wstawki dawał, gdyby ktoś zadawał takie pytanie?
Macie tu w większości pierdolca związanego z wykorzystaniem Polek przez Włochów, pierdolca w formie ostrej i zaawansowanej. Pewnie najzagorzalsi fioletowi aktywiści mieliby ochotę wchodzić polsko-włoskim małżeństwom do łóżka, żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku.
...heheheh...dlatego w poście umieściłem przepraszam...jednak jestem przewrażliwiony , przykro mi , 15 lat obserwacji robi swoje czy nawet 16 :)
http://facet.onet.pl/oni/polska-to-raj-dla-mezczyzn,1,4157740,artykul.html
wlosi cale wieki utrzymywali monopol ma handel jedwabiem oraz handel z krajami afrykanskimi.
W europie za konkurentow mieli zydow i ormian. Wlosi stworzyli pierwsze banki oraz systemy
finansowania przedsiewziec panstwowych. Wez pod uwage ze zydzi nie mieszkaja w italii (30tys
na 55 mln italiancow) bo sie nie da prowadzic lukratywnego interesu z wlochami. Historia z
okresu cesarstwa o rzezi malych dzieci zydowskich jest jak najbardziej prawdziwa. Nie chodzilo
im o nowego krola tylko o konkurentow w handlu. Wedlug mnie wloch wlocha zawsze popieral i
bedzie popierac. Bez znajomosci klientow nikt od ciebie nic nie kupi chyba ze to bedzie
hipermarket z wloska zywnoscia. Dla wlocha nawet krowa co daje mleko musi byc wloska
(obejrzyj reklamy TV o serach - szwajcarskie francuskie krowy chca emigrowac do wloch ale
sprytny czujny italiano pilnuje i nie daje im wstepu na wloskie laki).
Wloch sprzeda wszystko co wyprodukuje ale kupi za granica niewiele. Kupi niemiecki
samochod, francuskie opony, koniak, szampan, kosmetyk, rosyjska rope, ewentualnie z polski
... kijki do uprawy winorosli.
Sam myslalem o wlasnym sklepie we wloszech z towarami z polski bo przeciez u nas wszystko
jest 3 razy tansze.... jaki masz pomysl na asortyment?
pozdrawiam
tylko 47 proc Polakow lubi Wlochow i az 13 proc ich nienawidzi http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/320216,ranking-znienawidzonych-nacji-kogo-wskazali-polacy.html
...buona sera 7z9:)
""...Pewnie najzagorzalsi fioletowi aktywiści mieliby ochotę wchodzić polsko-włoskim małżeństwom do łóżka, żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku...".czyzby na forum byli swingersi? :D
Te 13 % to polscy cornuti?
Gwarantuję, że pewien odsetek Włochów też ma powody do nienawiści.
Ogolem widac ze Wlosi 'sie obwarowali' i nie wpuscili zbyt duzo obcego kapitalu na swoj rynek....ciekawe co w przyszlosci zrobia jak Chiny wykupia ich dlugi?
buahahahahahaaaa...dobry Genio..dobry jestes!
...będą się starali być dobrymi chińczykami ???...a resztę podpowiada storia ...
edytowany przez emendamentos: 02 lut 2011
taaaaa....Wloszki po powiekszeniu /prezent od rodzicow na 18 urodziny/.. biustu beda zaraz potem zwezac oczy..:D
ale jaja po 3 godzinach złowiłem pierwszego do konfrontacji hehehehehe
"sarei interessato al vostro prodotto
gradirei un vostro contatto"
wow , znowu przpychanki
heheheheh
edytowany przez emendamentos: 02 lut 2011
...teraz to chyba powinienem zacząć słodzić na forum ,żeby nie zbluzgać przez telefon heheheheheh
jest w Warszawie Instituto Italiano http://www.iicvarsavia.esteri.it/IIC_Varsavia moze lapac kontakt z ziomalami ..sa tez dyskoteki na ktorych starsi Wlosi/strefa kontaktowa..wieczorkiem poznym ok 23ej/..wyrywaja mlode panienki/ ...zona Placu Pilsudskiego..koniec jezyka za przewodnika..jest katalog firm..szukaj firm z kapitalem wloskim
podrzuce ci kilka nazw firm wloskich w Polsce Autorobot-Strefa,ALESSIO Sport Wheels Promotion Snc
Magnetti marelli, Intimissimi ,Calzedonia,Plastimax,Villa Palladio - developer
Proma, Mainetti, Verona Building.Arpac ,Unicredico,Lear,Toora,Comau Poland,Elica, Indesit,



http://www.italtrade.com/countries/europe/polonia/index.htm http://www.paiz.gov.pl/pl wejdz na strone Wloskiej Izby Handlowo Przemysłowej w Polsce
Temat przeniesiony do archwium.