Gorąca prośba o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc do osób przebywających na terenie Włoch i znających język włoski.
Otóż mój problem polega na tym iż koleżanka zarezerwowała mi pokój w Ostello w Trento lecz zapomniałam ją poprosić aby zapytała się czy jest tam parking dla gości hotelowych. Kiedyś tam nocowałam i coś nie kojarzę aby był tam parking :(
Teraz jadę przez Trento autem zapakowanym dość solidnie i nie zostawię go "pod chmurka" a nie znam języka aby zadzwonić i zapytać się osobiście.
Gdyby ktoś był tak miły i zadzwonił pod nr [tel]i zapytał o parking to byłabym ogromnie wdzięczna. Jesli nie ma tam to proszę się zapytać gdzie można bezpieczne zostawiić auto, ewentualnie czy jest w Trento jakiś inny tani hotel/ostello z paarkingiem.
Ten kosztuje 20 euro od osoby za noc.
Baaaaardzo proszę o pomoc gdyż nie znam języka (angielskiego tez nie) a kolezanka już nie przebywa na terenie Italii.
Z góry serdeczne dziękuje i z niecierpliwością wypatruję odpowiedzi
Milego wieczorku wszystkim
Ewa
z tego co wyczytalam to ostello ma tylko parking dla roverow ..........
Naprawdę nikt nie może/nie chce wykonac jednego krociutkiego telefonu aby mi pomóc? :(((((
A masz maila do tego osrodka?
Niestety nie mam. Mam jedynie adres, sposób dojazdu i nr telefonu.
Kilka razy zatrzymywałam się w tym ostello ale mi też się wydaje że tam nie ma parkingu dla gości. Chociaż z drugiej strony to trochę byłoby dziwne żeby gość nie miał gdzie zostawić auta.
Z chęcia bym zadzwoniła ale nie przebywam obecnie na terenie Włoch.
Napisz na priw do sette, ona mieszka niedaleko.....udaje tu na forum wielce życzliiwą osobę więc w ramach spacerku może podejść i zapytać ....to 10 minut drogi od miejsca gdzie ona mieszka....skoro jest tak życzliwa jak usiłuje wszystkim wmówić teraz ma pole do popisu !!!!

pzdr
M
przykro mi ale informacje o mnie sa wyssane z palce w tym zakresie nie moge ci pomoc bo nic nie wiem a o moim spacerze decyduje ja sama i nikt inny nie bedzie mi molwil gdzie i dokad mam spacerowac ,bo sa to wylacznie cazzi mie chiaro?
..cazzi miei...miei..non vostre..i zlez ze mnie kobieto
..se io mi faccio i cazzi miei ti devi fare i cazzi tuoi...
a moze zamiast pisac te rzeczy to byscie przed kliknieciem paluchem sprawdzily IP skad pisze styf ..byl taki czas ze sie przechwalyscie ,ze wszystko wiecie i widzicie..i co geba obwisla?..sprawdzjcie IP subito..subito ..zglaszam to adminowi
..cazzi miei...miei..non vostri - nawet przekleństw nie potrafisz poprawnie napisać :P
settedinove, faktycznie wszędzie Cię pełno ale gdy jest możliwość pomocy, takiej prawdziwej, realnej to kipisz do innych nienawiścią .
Ja po włosku nie rozumiem , ale z wpisów innych orientuję się iż klniesz w moim wątku.
Jeśli nie chcesz pomóc to nie zaśmiecaj przynajmniej, dobrze?
O spacery Cię nie prosiłam, ale wykonać jeden krótki telefon chyba byś mogła?
Ale Twoja chęć pomocy jest chyba tak jak ufo. Każdy o niej słyszał, lecz nikt tego nie doświadczył.
Mam rację?
JA W KAŻDYM RAZIE NADAL CZEKAM NA JAKĄŚ DOBRĄ DUSZYCZKĘ KTÓRA WYKONA MI TEN TELEFON ZA CO BĘDĘ DOZGONNIE WDZIĘCZNA :))))))
nie maja wlasnego parkingu, parkuje sie na ulicy.
bardzo dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam :) Ewa
SettediNove, masz całkowitą rację
Cytat: styf
SettediNove, masz całkowitą rację

Moze lepiej pisz do niej na poczte te podziekowania, my wiemy o tym, ze Sette ma czesto racje i jej rady sa nieocenione.
Taa... szczególnie w jej odczuciu ;P
Cytat: SettediNove
a moze zamiast pisac te rzeczy to byscie przed kliknieciem paluchem sprawdzily IP skad pisze styf ..byl taki czas ze sie przechwalyscie ,ze wszystko wiecie i widzicie..i co geba obwisla?..sprawdzjcie IP subito..subito ..zglaszam to adminowi

ponieważ rzuciłaś propozycję sprawdzenia Twojego IP w moim wątku poprosiłam mojego chłopaka aby to zrobił :))) jestem w szoku !!!!! PO CO CI TYLE NICKÓW ?????????????????? NIE MOZESZ PISAĆ TYLKO POD JEDNYM ???? O CO TU CHODZI????? CZUJĘ SIĘ JAKBYM ZAWITAŁA DO DOMU WARIATOW !! CZY OPROCZ SETTE I JEJ WCIELEŃ JEST KTOŚ NORMALNY NA TYM FORUM ???????????????????????
TAKICH JAJ NIE WIDZIAŁAM NIGDZIE !!!!!
. ty...twoj chlopak to ci nie moze tam zadzwonic ?..albo jego rodzina..na samochod kase masz a na telfon to nie masz?? niby dlaczego ja mam komys pomagac komus takiemu jak ty..tylko dlatego ze ty chcesz?..twoj post widze dzis po raz piewrszy na oczy..mozliwe ze gdybym widziala wczesniej i nebyloby naciskania na m,nie ..wskazywaniea na mnie ze ja mam tam isc na spacer...to moze bym zaoferrowala sie wtej hmm.jakze watpliwej MOZLIWOSCI POMOCY..skoro jedan chora zwyra sie zwlekala wypisywac o mnie to wydaje mi sie ta historia mocno naciagana...A po kiego grzyba ja mam sie martwic o twoj samochod..skoro masz dobro luksusowe to sie martw o niego sama i parkuj platnie jak cale miasto parkuje i placi ..albo spij w samochodzie to te 20 eu za hotel zaoszczedzisz..logiczne..Krotko mowiac zwisa mi Marchewa, Ewa nie Ewa... zwisa i juz buhahahahah..dzieki za adoracje
moge dodac ze bardziej syfiaste miejsce w najbardziej syfsiatej zonie pod wzgledem pobytu zapijoczonych osob i calego elemetu narkomanskiego i dillerow..ty nie spij tylko miej oko na samochod jak zobacza z obca rejestracja..to kto wie co im po nacpaniu do glowy przyjdzie..I jedzia taka do do najgorszego punktu w miescie bez jezyka..rowniez angileskiego buahahah..ktos w uwierzyl w ta bajeczke...jeszcze sie obrazila prawie ze 7 nie zwrocila wczoraj wieczorem uwagi na JEJ post buhahahah..che razza di gente sei?..jezyka nie zna ale cos bąka o przeklenstwach..buhahah zalosna jestes..poscik zalozony 'pod 7z9'..nie pierwszy i nie ostatni..tytul byl malo wpadajcy w oko..slowko 'goraca' rozwalilo ci caly plan wkrecenia..ale i tak byl post zalozony z mysla ie przyjda wpisac sie te dwie co dawno nie pisaly
literowki sorry ...moge dodac, ze to ostello o ktore pytasz znajduje w najbardziej syfiaste miejsce w najbardziej syfiastej zonie pod wzgledem pobytu zapijaczonych osob i calego elemetu narkomanskiego i dillerow ...i ja tam nie bywam ani nie spaceruje/ ... lepiej znajdz cos innego..skoro nie znasz jezyka PS w PL to chyba ucza jezykow juz od podstawowki..czyz nie?
Dobra jestes Sette, moje gratulacje, to sie ma, nie mozna sie tego nauczyć.
buhahahahahbuhahahahah
styf powinienes sie nazywac Wesoly Romek..ahahahahahaa
Temat przeniesiony do archwium.