Środki lokomocji z lotniska Bergamo do Turynu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie,

Wiem, iż temat został ten poruszany nastomiast w roku 2008. I chciałabym dowiedzieć się dokładnie jakimi środkami transportu mogę się dostać z Lotniska Bergamo do Turynu. Nie znam języka jest to moja pierwsza podróż i martwię się czy sobie poradzę więc dlatego proszę o pomoc. Gdzie powinnam sie udać, gdzie zakupić bilety na co zwracać szczególną uwagę. Z tematów poprzednich dowiedziałam się iż mogę z lotniska podjechać Shuttle bus tylko gdzie ja go znajdę i co to jest, i gdzie się płaci? Natomiast jeżeli zostanę dostarczona tym busem do Centrum Mialno wiem iż musze się udac na peron czy to daleko? I jak zakupić bilet na peronie i na co zwracać uwagę. Wiem iż kasowniki są już na peronie ale proszę o jakieś szcegóły. A i czy jadąc pociągiem jak zwracać uwagę na stację aby nie przegapić swojej. Pierwszy raz człowiek sam więc się martwie. Dziękuje za odpowiedzi.
gdy wyjdziesz z lotniska to od razu zobaczysz przystanki z autobusami, bez problemu znajdziesz te do Mediolanu centrum, latem bilet kosztowal 5 euro. Placisz kierowcy, czasami jest to tez pracownik podstawiony przed autobusem ktory tylko zbiera kase. Autobus dowiezie Cie prosto pod stacje kolejowa (autobusy stoja doslownie pod budynkiem dworca, ktorego nie sposb nie zauwazyc), tam tez nie bedziesz miala problemow ze znalezieniem kas i zorientowaniem sie z ktorego peronu rusza pociag. Koniec jezyka za przewodnika, ale moim zdaniem wszystko jest na serio dobrze opisane i zorganizowane i sobie poradzisz nawet bez znajomosci jezyka wloskiego.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka