Jak sprawdzic kto do mnie wysyla meila !!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, Mam problem.Od jakiegos czasu otrzymuje meile na moja skrzynke od nieznanej mi osoby.Prawdopodobnie mozna w jakis sposob sprawdzic adres IP tej osoby,ale ja nie za bardzo wiem jak to zrobic.Moze jest ktos na tym portalu co mi pomorze.Z gory dziekuje i pozdrawiam.Kate
Kate Tylko admin moze ci pomoc.Napisalam ci wszystko na twego fioletowego maila,fioletowa poczte..wiesz gdzie ja masz?..wysoko u gory ,na prawo obok twego nicka,jest slowo profil ,a potem Wiadomosci..masz me odpowiedzi w wiadomosciach.Ujawnij tego nicka na forum,nicka tej zlosliwej osoby,UJAWNIJ! bo nie ty pierwsza otrzymujesz "niechciana" korespondencje.
ej,jestes?
Zglos na Policje..zrob zgloszenie,ktos wykorzystal twoj mail podany na forum byl tu kiedys taki jeen pod nickiem INF..wykorzystywal wszystkie maile jakie byly podawane przez swiezo wchodzacych ludzi i zasypywal ich glupotami,spamem, wirusami..nie mozna wykluczyc ze praktykuje dalej.Nie potrzebnie podalas swoj prywatny mail...To wlasnie dlatego w maju 2011 roku admin przeorganizowal forum i ofiarowal nam fioletowa poczte..ja tylko minionymi laty ostrzegalam kazdego przed podawaniem prywatnego maila.Ponad to masz niefart.. masz imie ktore na tego trola dziala jak plachta na byka:D

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia