Jestem w szoku !!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Nie było mnie dosc długo na forum . I coś mi sie zdaje ze na dobre pozegnam sie z tym miejscem :( CO TU SIE STALO??? Tego czego nie zdolala dokonac sette ani roznej masci trolle dokonal sam administrator forum. Forma forum i walace po oczach ze wszech stron reklamy sa nie do przyjecia.GRATULUJE POMYSLU!!!!! NAJWIEKSZY PRZECIWNIK TEGO FORUM NIE WYMYSLILBY LEPSZEGO SPOSOBU NA PRZEGNANIE STAD OSTATNICH UZYTKOWNIKOW!!!!!
mnie też się to nie podoba
..to widać po ostatnich wpisach(jeden!!!...o cudo!!..na dzień)mysle,ze admin strzelil sobie w kolano!!..gratulacje!!..wprost!!"super pomysł"...''nobel" w pomysłowości!!...raczej ''kondolencje"..ale każdy widzi inaczej!!
..dygresja!!..kiedyś zaglądałem tu co pare minut!!...a dziś???...co pare tygodni!..i myślę,ze to jest najlepszy komentarz opiniotwórczy (być może tylko mój??..ale nie sądzę)...a na przyszłość??....może mniej??...."marychy"...
Cytat: Margo49
Nie było mnie dosc długo na forum . I coś mi sie zdaje ze na dobre pozegnam sie z tym miejscem :( CO TU SIE STALO??? Tego czego nie zdolala
dokonac sette ani roznej masci trolle dokonal sam administrator forum. Forma forum i walace po oczach ze wszech stron reklamy sa nie do przyjecia.GRATULUJE POMYSLU!!!!! NAJWIEKSZY
PRZECIWNIK TEGO FORUM NIE WYMYSLILBY LEPSZEGO
SPOSOBU NA PRZEGNANIE STAD OSTATNICH
UZYTKOWNIKOW!!!!!

"Przemyślenia" tej nieszczęsnej badante zawsze śmieszą mnie do łez! Dopóki sobie nie przypomnę, że to rzeczywistość...
To samo tyczy się również tego 'niewiadomoco' bez ładu i składu
Cytat: a4blanche
...

które tylko czeka, aż ktoś się wypowie, aby się podłączyć ze swoimi idiotyzmami.
edytowany przez jezykowy_nazista: 20 paź 2014
Jest ok! Reklamy - wiadomo ,ktoś zarabia! A tak w sumie wszyscy się znalezli aby krytykować ! Zatem, polski kociołek znowu zawrze! Wszystko po staremu...
a co Wy macie do badante!!!większość to właśnie one- a po paru latach damy -rodowite włoszki!!!???
czytałam też,ze nawet w podróżach do kraju -badante przeszkadzają,przynoszą wstyd wielkim damom
więcej szacunku..żadna praca nie hańbi..a na pewno nie !!opieka nad chorymi ludżmi
..."językowy nazista"??...powinieneś mieć ..."językowy dopełniacz rozkoszy dla parzystokopytnych"...
parzystnokopytny to już zbyt wysoka forma bytu: moim zdaniem jednokomórkowiec
Cytat: eska57
a co Wy macie do badante!!!

Nie sądzę, aby ktoś tu miał coś do wszystkich badante, półinteligentko.

Przygłupa zitelli nie skomentuję.
a co to za miara??-inteligent,półinteligent??
faktycznie szkoda tu zagladać
..nie ma to jak!..takiego przygłupa jak "językowy nazista"...albo tyle nie pij!!...albo odczep się od "maryski"...!!
...
Macie racje, szata graficzna jest odrzucajaca!!! Juz tez ochoty nie mam wogole wchodzic na to forum odrzuca ta forma graficzna, wczesniej bylo super! a teraz tragedia!!!
Temat przeniesiony do archwium.