włoski hit lata...pytanie,plizz

Temat przeniesiony do archwium.
bylam w tym roku w hiszpanii, bylo duzo wlochow i czesto na dyskotekach lecial taki przeboj wloski, pamietam ze wszyscy wlosi znali go na pamiec, taki cos w stylu tiziano ferro ale to nie on, taka szybsza melodia...nic z slow nie pamietam bo nie znam wloskiego, moze macie jakies przypuszczenia, to bylo to lato..
Moze to byla Dj Lhasa "Giulia"? :) Chyba tak to sie pisze ;)
Pewnie to byl przeboj CONVIVENDO ktorego autorem jest Biaggio Antonacci. Akurat w wakacje bylem pare tygodni w Milanie . Niezly hicior , do tej pory go slucham i jeszcze mi sie nei znudzil :))))
Biagio Antonacci :))) niechacy jedna "g" dodalem :)
Ja to bym sie sklaniala raczej ku Luca Dirisio a tytul to 'Calma e sangue freddo'
piosenki fajne, ale to nie ta......to bylo cos nawet w klimacie r&b, takie spiewano-mowione...wszyscy wlosi znali slowa...to brzmialo cos na styl,, u tuu vaaa, trat tatata,heheeh nie pamietam zadnego slowa.....ale to napewno bylo po wlosku
No to moze Frankie Hi NRG 'Quelli che benpensano'??Jka nie to juz nie wiem...:(
Ja raczej bym zagłosowała na Capparezza"...Sono fuori dal tunel la la la dal divertimento..."
No...hihi...Tylko ze "Fuori dal tunnel" to nie jest w stylu R&B.....ale też możliwe ze to było to...
Temat przeniesiony do archwium.