San Remo

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos ogladal tego roczny festiwal?wlasnie sie skonczyl i musze powiedziec, ze jestem pod duzym wrazeniem. Nie tyle muzyki, co prowadzacego!!Czy ktos wie, cos na jego temat - niestety zupelnie nie znam wloskich postaci telewizyjnych.
Nie zrozumialam wszystkiego, ale odnioslam wrazenie, ze to czlowiek z wielką klasą, bo tak poprowadzony był ten festiwal, zwazywszy na smutne okolicznosci, czy raczej wydarzenia, ktore rownolegle miały miejsce we Wloszech. Naprawde jestem pod wrazeniem.
pozdrawiam cieplo
Ten pan to Paolo Bonolis prowadzi program na rai affari tuoi. Fajnie prowadzil festiwal szczegolnie rozmowe z Tysonem :-)))) i jego piekny spiew, ale mnie osobiscie podobala sie ta mloda brunetka, bellezzzzaaaaa :-))))))
Ta mloda brunetka to Federica Fellini ;-) Faktycznie przesliczna,ale chyba ma jakas wade wymowy (chyba ze to tylko maoje wrażenie ;-)
Głos ma jak kaczka, figure jak szkapa, ząbki jak fretka. Piekne zwierzątko! A nazwisko - per caso (per fortuna!)
I niech wraca na wybieg
DLA MNIE SAN REMO WYGRAL PAOLO BONOLIS!
Znajdźcie u nas takiego goscia!!
A jesli chodzi o piosenki i wykonawcow, co powiecie?
eehehehehheh ZGADZAM SIE Z TOBA W 100 PROCENTACH!!! Nic spacjalnego ta panienka!!! Paolo za to to pierwsza klasa!!! Ale w Polsce ciężko bedzie znaleźć mu ownemu!!
Powiem, ze jestem wsciekla, bo czekalam na ta ostatnia serate z Vasco Rossim i.. przegapilam go... nie sadzilam, ze bedzie zaraz na samym poczatku, bawilam sie z dziecmi....
A wiec: rozczarowali Modà, ktorzy przeciez potrafia cudownie spiewac cudowne piosenki...
Podobal mi sie Max De Angelis, ale finalowa trojka giovani tez byla niczego sobie i bardzo sie ciesze, ze wygrala Laura Bono, ktorej spiew bardzo przypomina Gianne Nannini
Okropny byl ten jazzujacy dziadek, nie wiem czym oni sie tak zachwycalli, chyba z litosci..
Z kobiet juz bym wolala Anne Tatangelo (duzo ladniejsza od przereklamowanej Felini, ktora jednak sie starala byc sympatyczna i nie mam ochoty jej krytykowac), bardzo ladnie spiewala. Juz nie mowiac o gruppi, gdzie jedynymi godnymi zwyciestwa byli Le Vibrazioni, ale widac ze wszystko tam po znajomosci...Dobrze chociaz, ze DJ Francesco odpadl...
W classic.. kto tam byl w classic.. aha, Marcella Bella, duzo lepsza od podstarzalego Cutugno i tej okropnej anorektyczki.
A uomini... tu chyba akurat dobrze sie stalo, Masiniego nie mogli wybrac drugi raz z rzedu, a z pozostalych Renga byl najlepszy..
Jesli chodzi o koncowe zwyciestwo.. ja bym nagrodzila Laure Bono, naprawde fantastyczny glos, super wystep i piosenka.
Bonolis bardzo sympatyczny.. "the cat is on the table" :-)), z Tysonem go nie widzialam, bo ogladalam tylko 3 ostatnie dni..
Paolo Bonolis - musze zapamietac - to moje zupelne poczatki, jesli chodzi o wloska muzyke i kulture, widzialam tylko polowe ostatniego koncertu, wiec trudno mi sie wypowiadac. Piosenka, ktora zwyciezyla - hmmmm - nie podbila mnie - i glos tego goscia raczej nie w moim typie. podobali mi sie za to mlodzi!
co to brunetki - to tez na nia zwrocilam uwage, bo jak na osobe przynoszaca koperty i mikrofon, jakos tak dziwnie sie zachowywala (szczegolnie dziekujac na koniec wszystkim) - pomyslalam wtedy, ze moze cos przegapilam, albo, ze to corka kogos waznego na praktykach w telewizji:))
milej niedzieli
brunetki...... nie przegapilas niczego we wloszech ladne panie w tv tak umilaja programy, wystarczy obejzec kilka a bedziesz wiedziec o co chodzi p.e. il processo di Biscardi ( przepiekna brunetka siedzaca obok Biscardiego ktora zapowiada tylko reklamy, ale robi to uroczo, pamietam ja dobrze z kalendarza triumph jest boska) szczegolnie w programach rozrywkowych dziewczyny ktore maja ladnie zatanczyc lub powiedziec cos smiesznego.....ale uwielbiam to.... szczegolnie dekolty, gdzie nie wlaczysz programu to zawsze znajdziesz jakas...:-)))))
Aaaa ja tez! Ale ta Federica to kompletna decha! A ta druga wygladała na silikonową :/
A wlasnie powtorki leca, dla wszystkich.. Tylko prowadzacy inni..
A tak na marginesie - to przepraszam wszystkich, bo wlasnie sie zorientowalam, jaki straszny blad popelnilam - to tak jakby ktos napisal koncert w Opo Lu :// yhhhh Jestem beznadziejna jesli chodzi o pamiec wzrokowa - uslysze wyraz lub wyrazenie, a pozniej sobie wymyslam, jak moze wygladac:) Nastepnym razem sprawdze - o, a teraz chyba cos milego dla ucha w Sanremo!
Hm... ja tez jestem wsciekla ze przegapilam Vasco Rossi, bardzo zaluje...

Hmmmm... jakby powiedziec to co chce dalej powiedziec... ze ten jazzujacy dziadek ze swoim zespolem wg mnie (ale to jest moje zdanie, choc zgodne z krytykami muzycznymi ktorzy mu przyznali nagrode specjalna, chyba jednak nie z litosci...) - a wiec WEDLUG MNIE ten dziadak byl jednym z najwiekszych wydarzen tego festiwalu...
Cutugno tez mi sie podobal, niezaleznie od tego ze podstarzaly...

Wiadomo, de gustibus...
Zgoda co do Bonolisa i co do "the cat ..."
Ja wam powiem moje typy:
uomini- F. Renga (ekstra, swietny głosik, ładny, sympatyczny)*
donne- A. Tatangelo (pieeeeekny głos, carina, milutka dziewczyna)
gruppi- Le vibrazioni (piosenka przyjemna, ładny głos Francesco)
classic- T. Cotugno i Minetti (ładna parka z nich i ładny głos babki;)
a z tych młodych to bardzo liczyłam na Mode, ale sie niestety przeliczyłam.
* Miło zaskoczył mnie P. Meneguzzi, bardzo ładna piosenka, cudne wykonanie z Luca Dirisio!!!!!!!
byłam we włoszech 4,5 miesiaca i ten człowiek to Paolo Bonolis prowadzi program rozrywkowy affari tuoi i jest najlepszym prezenterem jakiego poznalam ma swietny dowcip i w ogole to faktycznie wielki profesjonalista i osoba z klasa pozdrawiam no i bedac w polsce ze tym czlowiekiem bardzo tesknie :)
co te 4.5 miesiąca pobytu we włoszech mają do Bonolisa? Poznałaś go osobiście? jeśli oglądałaś go w tv, to my też mamy telewizory, więc mozesz zaspokoić swoją teskontę
Temat przeniesiony do archwium.