włosi

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze powiedzcie mi , czy włosi lubia jak im sie mówi np. ze sa przystojni jak dziewczyna jakby przejmuje inicjatywe np jakis włoch jej sie podoba i ona mówi u mu o tym albo ze chce z nim spedzic romantyczny wieczór, chce sie kochac itp.....jak oni na takie sprawy reaguja....czy tylko oni zaczepiaja dziewczyny i mówia ze sa piekne.....?? Jak podejśc skutecznie włocha który mi sie podoba zeby potraktował to powaźnie a nie zart...?
jak sie zachowac zeby niepopełnic jakiegos błedu zeby italiano sie nieprzestaszył....niemam doświadczenia z obcokrajowcem.. ciao.
Wiesz, ja nie wiem jak odpowiedziec na takie pytanie. Przeciez to nie wazne, czy to Polak, czy Wloch, ale raczej to, kto jaki ma charakter i jakie ma podejscie do Ciebie. Nie ma jednej okreslonej reguly. Jesli sama znasz go najlepiej, powinnas to sama wyczuc...
rzeczywiście...sama najlepiej wyczujesz jego intencje...Włosi to nie naród z kosmosu, żeby postępować według specjalnie opracowanych reguł...zawsze należy postępować tak, żeby się z tym później czuć dobrze. Jak jesteś w jego typie to na pewno zauważysz, że wykazuje zainteresowanie Twoją osobą...a jak nie...to cóż...pół światu jest tego kwiatu ;-)

Powodzenia
a wlasnie "moj" zwraca na mnie uwage ale nie az taka jak bym chciala:(

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa