AMICI di Maria de Filippi

Temat przeniesiony do archwium.
Nie wiem, czy jestem jedyna milosniczka tego programu na forum, ale na wypadek gdyby ktos inny o podobnych zainteresowaniach tu sie znalazl, to zapraszam! Wlasnie sie dowiedzialam ze program sie zaczyna w sobote 10 wrzesnia o godz. 14.10 na Canale 5.

A swoja droga, jesli ktos szuka programu, ktory mu pomoze w nauce wloskiego, pozwoli sluchac mlodziezy pochodzacej z calych Wloch, programu ktory wciaga i nie jest nudny, to zapraszam! Ja wsiaklam rok temu i teraz nie przepuszcze ani jednego dnia!
Sla, to znowu ja. Oni zaczynaja w sobote, ale wydaje mi sie, ze bedzie to nadawane pozniej jakos inaczej. Ja zobaczylam przez przypadek zapowiedz, bylam w innym pokoju i nie doslyszalam calosci. Sobota 10 jest pewna, potem zobaczymy. Jak bede cos wiecej wiedziec - dam znac. Pozdrawiam
W zeszlym roku w soboty byly spotkania z publicznoscia a od poniedzialku do piatku po poludniu reportaz z lekcji itp. Tak bylo gdzies do polowy roku. Widzialam na stronie Marii de Filippi krotka informacje na ten temat.

A przy okazji, jesli na glownych programach (Rai 1,2,3, Italia Uno, Canale 5, Rete 4 zapowiadaja cos wartego ogladania, m.in. ciekawe wloskie filmy, dajcie prosze znac!
nie wiem czy lubicie komedie romantyczne, ja wprost przepadam za hugh grantem wiec reklamuje ze dzis na rai1 o 21 notting hill, wprawdzie nie wloski ale w koncu dabingowany:))
a jeśli ktoś lubi romantyczne seriale z przystojnymi włochami to ja polecam Elizę z Rivombrozy. Podobno jest teraz powtarzana w Canale5, a w polskiej trójce ma być na jesień. U w i e l b i a m ten serial, jest bardzo popularny we Włoszech, a ja na jego punkcie zwariowałam(sla coś wie na ten temat). Jeśli znajdzie się ktoś równie opętany Elizą jak ja chętnie porozmawiam.....
moim idolem byl Diego z Mediolanu.Wiesz moze jak mu sie kreci z wybranka;-)
Diego??? Ale kiedy on byl, w ktorej edycji? Nie ma go na stronie Amici wsrod protagonisti di 4 edizioni! Ja ogladalam koncowke trzeciej i cala 4 edycje. Niestety, Diega nie przypominam sobie, ale tez mnie w tym programie nie interesuja tak bardzo sprawy poza programem (z kim kto kreci, kto z kim sie kloci itp), ale proces formowania tych dzieciakow, jak bardzo zmieniaja sie ich mozliwosci artystyczne w ciagu tych miesiecy, to jest powod dla ktorego tak mi sie podoba ten program, a kwestia spraw osobistych, lez i problemow bardzo mi w nim przeszkadza.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Egzaminy