jaka karta telefoniczna?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!moze któras dobra duszyczka pomoze mi rozwikłac problem...otoz pod koniec maja moja mama leci właśnie do włoch (region Piemont, okolice Turynu), nie uruchamia roamingu poniewaz jest to małao opłacalne.Czy ktos z Was mógłby doradzic jak najelpiej rozwiązać ten problem?jaką kartę tam zakupić,co się najbardziej opłaca?jestem zielona jeśli chodzi o ten kraj i tamtejszą telefonię...a mama musi mieć komórkę i stały kontakt telefoniczny!
moi zdanem WIND aldo TIM . A DO JAKIEJ PRACY JEDZIE TWOJA MAMA?
SORKI TA KLAWIATURA ZAWSZE MI TAK ROBI, ZE NIE MA TEGO CO NAPISZE
Marta, to jest nazwa karty, ktorą można kupic i uzywac na telefonie komórkowym?gdzie ja można kupic?napis mi proszę, bo jestem laikiem w tym temacie.
czy to jest na zasadzie simplusów, tak-tak, pop..itd?
S to nazwy sieci wloskich mozna je kupic w specjalnych punktach. Moim zdaniem najlepsza jest WIND potem mozna dokupic edicard i dzwonic do polski jest to chyba 60min na stacjonarny a na komorke 30min
stokrotne dzięki Alicjo!
jeszcze tylko jedno,bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam, siec telefonii komórkowej nosi nazwe S, a punkty sprzedazy pod jak a nazwą widnieja?przepraszam za te pytania ;-))..ale łatwiej mi będzie spokojniej, gdy będe widziała,zę mama jest też doinformowana.Dzieki jeszcze raz z góry!!
W punktach gdzie kupuje sie kartę >edicard< można kupic kartę >Tele2< lub >easycard
Aha, zapomniałam dopisac, że >edicard, easycard i tele2< można kupic w niektórych barach i punktach odpowiednika naszego totolotka tzw. Superenalotto(tej nazwy nie jestem pewna).We Włoszech jest tak dużo Polaków, że na pewno znajdzie się ktoś kto pomoże Twojej mamie.
Ja osobiscie uzywam numeru z WINDA bo sa tansze smsy do polski
jeszce raz dziewczyny wam dziękuję!juz jestem o "niebo" mądrzejsza!Pozdrawiam!
Temat przeniesiony do archwium.