TVP1, TVP2, TVP Info, TVN, Polsat,

Temat przeniesiony do archwium.
Może kogoś zainteresuje.
Legalne oglądanie przez internet: TVP1, TVP2, TVP Info, TVN, Polsat,
Puls, TV4. Odbiornik telewizyjny jest instalowany w Warszawie,
a "patrzeć" na niego można przez internet z całego świata!

http://www.seeyourtv.com/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=1&Itemid=8&lang=pl
Czy montowal ktos moze cyfre? Mam problemy ze zlapaniem sygnalu, pol wieczoru wyginalam sie z antena i nic.Moze jakies podpowiedzi( ale nie mowcie mi zebym wziela speca!)
Przy antenach do odbioru telewizji cyfrowej jest taki problem, że jeżeli nie trafisz dokładnie, to nic nie będziesz widzieć. W starych, analogowych satelitach przy niedokładnym ustawieniu był po prostu słabszy sygnał.
Cierpliwości i szukaj dalej.
aga wyginaj smialo cialo
Jeszcze jutro powyginam ,ale cierpliwosci to ja nie mam za wiele. Rozumiem ,ze nie powinnam grzebac w ustawieniach , bo powinny tutaj tez bys aktualne(tzn chodzi mi o to czy polozenie geograficzne niczego w tym przypadku nie zmienia ). Nie wiedzialam ,ze te anteny trzeba ustawic tak idealnie ,zebym tylko do wielkanocy zdazyla ;)
Aga trzeba miec dekoder i odbiornik tv przy antenie i wtedy szukac! sprawdzajac dokladnie kazda pozycje:-) jak nie zlapiesz polskiej tv to moze choc Birme bedziesz odbierac! ja bym Ci ustawil sprzet w odpowiedniej pozycji:-)
ja mam w moim kompie karte tv sat! wiec sami wiecie mozna ogladac w szystkie kanaly ktore sa na satelicie! kodowane tez pod warunkiem ze z odpowiednich stron sciagnie sie odpowiednie programy rozkodowujace! przyrodnicze tez :-)
pozdrawiam A.
Proponuje zobaczyc jak sa skierowane anteny sasiadow :))
I wtedy probowac na ich wzor:))Oczywiscie potrzebne sa dwie osoby:)
Ja mam w stolicy antene Cyfry skierowana na Palac Kultury,bo tam jest przekaznik ty skieruj w strone saytelity,ale gdzie on jest..moze zadzwonisz gdzies..to ustawianie zawsze robi specjalista..kieruj w strone Polski...zart
http://wiadomosci.wp.pl/kat,8171,wid,9584691,prasaWiadomosc.html
Wszyscy milczą w sprawie nadawania cyfrowej telewizji

Już za kilka lat analogowe telewizory przejdą do przeszlosci.

Dwie trzecie Polaków wciąż nie wiedzą o tym, że w 2014 roku w kraju będzie nadawana wyłącznie telewizja cyfrowa, której odbiór wymaga zakupu specjalnego sprzętu. I wciąż nie wiadomo, kto, kiedy i za czyje pieniądze miałby ich o tym informować - wytyka "Gazeta Wyborcza".
>Aga trzeba miec dekoder i odbiornik tv przy antenie i wtedy szukac!
>sprawdzajac dokladnie kazda pozycje:-) jak nie zlapiesz polskiej tv to
>moze choc Birme bedziesz odbierac! ja bym Ci ustawil sprzet w
>odpowiedniej pozycji:-)
>ja mam w moim kompie karte tv sat! wiec sami wiecie mozna ogladac w
>szystkie kanaly ktore sa na satelicie! kodowane tez pod warunkiem ze z
>odpowiednich stron sciagnie sie odpowiednie programy rozkodowujace!
>przyrodnicze tez :-)
>pozdrawiam A.

No tak ....dekoder mam, odbiornik tv przy antenie tez . Jesli chodzi o pozycje to mam z kim sprawdzac sprzet -sprawdzalismy nawet wiele pozycji ;)))
A propo karty tv sat do kompa-jak podlaczyc dekoder- do tej karty czy jakos inaczej , nie mam pojecia bo chcialabym zrezygnowac z tradycyjnego odbiornika tv na rzecz kompa.
Na dekoderze podczas wyginania sie z antena lapalo mi sygnal na zielono ale sygnal jakosci -zero. Antena napewno jest dobrze zlozona ,ale w tej sytuacji mam watpliwosci gdzie mam wcisnac drugi koniec kabla tv -do dekodera mysle(dobrze ,ze czasami mysle hi hi )
>Proponuje zobaczyc jak sa skierowane anteny sasiadow :))
>I wtedy probowac na ich wzor:))Oczywiscie potrzebne sa dwie osoby:)
Dobra propozycja ,ale Cie wyprzedzilam bo dokladnie tak zrobilam-najpierw szpiclowalam anteny sasiadow a pozniej zawolalam ta druga osobe- meza mego szanownego a pozniej wyginalismy sie na zmianne ;)
Ciekawe gdzie ja tutaj znajde takiego speca - z nich to takie spece jak z koziej dupy trabka. Raz taki jeden mi instalowal telefon i internet - skonczylo sie na tym ,ze telefon byl gluchy a okazalo sie ,ze kabel wcisnal nie tam gdzie trzeba i JA to odkrylam i naprawilam szkode, a jesli chodzi o internet to szanowny pan spec nawet nie sprawdzil czy dziala po podlaczeniu i musialam po niego dzwonic jeszcze raz bo sie okazalo ,ze nie dziala.
Juz widze MOJA kochana cyferke w rekach takiego speca ;)
Aga widocznie ba! nawet napewno nie probowaliscie wszystkich pozycji ! przeciez miala bys jakis sygnal! fachowcy biora drkoder i odbiornik w miejsce gdzie jest antena to jes naprawde bardzo waski maly zakres gdzie sie pojawi ten sygnal!
jak bys miala karte tv sat do kompa to dekoder mozesz sprezentowac nie jest potrzebny! antene podpinasz do kompa do tek karty! albo wkladasz jak wolisz tylko nie pomyl otworow! a co ja tu zreszta pisze masz meza to niech Ci to zrobi! albo pozbyj sie go razem z dekoderem ja Ci zamontuje tv sat w kompie!
Pewnie wszystkich nie probowalam a raczej na pewno.
A Ci fachowcy to w jakie miejsce biora ten dekoder?
A jesli nie mam tej karty tv sat to moge podpiac dekoder (taki kabel z szeroka koncowka i gruba na centymetr z duza iloscia metalowych igielek) do kompa czy do monitora? Zastapi to funkcje telewizora? Bedzie dzialac? Jak myslisz?
Ale duzo pytac ,tak to jest jak sie ma meza wlocha i to do tego speca haha.
Ale mowia ,ze serce nie sluga... ;)
Bierze dekoder z odbior. tv na dach tam gdzie antena! ustawia antene czyli szuka dobrej pozycji! dla sygnalu! i patrzy w ten odbiornik i jak mu wskoczy obraz to blokuje ta pozycje anteny kluczem nr 13 czasem 14 :-) dekodera raczej do monitora nie podlaczysz! tzn musi byc monitor z funkcja odbiornika tv. takie rzeczy sie planuje przy zakupie lub skladaniu kompa! ja kupilem piekny panel LG na Alegro! i mam piekna cyfrowa jakosc odbioru, az slina cieknie!
Ale ze mnie d_ _ a! Nie zaplanowalam to teraz mam! monitor bez funkcji tv! Az wstyd sie przyznac do glupoty bo kupowalam kilka miesiecy temu. :((
Teraz sobie zagrace pokoj telewizorem
Czekaj ,czekaj ! Ja to sprawdze w papierach bo moze ma taka funkcje, w zasadzie to sprezentowal mi go moj maz, to nie wiem. A jak rozpoznac golym okiem taki bajer ? ;)
bedzie mial np. pilota wejscie na antene eurozlacze! musisz kupic tuner tv albo karte tv do kompa i wtedy tam podlaczysz Twoj dekoder
Nie mam pilota to nie zagladam nawet w papiery :((
Mimo wszystko moge zrezygnowac z tradycyjnego tv na rzecz kompa dzieki tej karcie :)
Tak to jest jak "spec" robi zakupy ....
musisz kupic takie cos http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=298582685 zamontujesz to w kompie i do tego podlaczysz kabek od dekodera i bedziesz mogla sledzic forum rownoczesnie ogladajac tv ! ale ja radzil bym pozbyc die dekodera i kupic karte tv sat i zamontowac w kompie wtedy masz mozliwosc rozkodowywania kanalow decodami sciagnietymi z pewnych stron! oczywiscie jest to nielegalne!
Ciekawe dlaczego ja o tym nie wiedzialam wczesniej? A teraz juz jest za pozno! Wlasnie fundlam sobie cyfre!
a co z laptopem?tez moge?
Ja to nie wiem ,ale poczekaj na Antonio-on ma glowe nie od parady ;)
Stokrotka TAK tez mozesz!
jezeli chcesz miec tv to musisz kupic to:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=298582685
jezeli pragniesz tv sat np chcesz ogladac filmy przyrodnicze noca:-) to musisz kupic to:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=3[tel]
ale ja bym polecal to:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=298792420
jest tanszy od poprzedniego i podlaczasz na usb nie wystaje Ci z "bizuteria"
mozna tez uzyc go do innych stacjonarnych komputerow!
oczywiscie odnosniki przez mnie proponowanego sprzetu sa przykladowe!
co do zakupu to trzeba przeanalizowac parametry i charakterystyke danego sprzetu! Pozdrawiam A.
Bardzo prosze o pomoc! Czy ktos wie jak mozna ogladac polskie kanaly przez internet? slicznie dziekuje!
Telewizja polska dostępna jest za darmo na www.megawypas.pl
probowalam :) nie dziala prawie nic :) w porywach udaje mi sie zobaczyc 2 sekundy na TVP Kultura.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia