nadziewana pieczona papryka

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, proszę Was o pomoc, mianowicie ostatnio we Włoszch jadłam taką nadziewaną paprykę (w domu we włoskiej rodzinie), była ona zapiekana, niestety nie wiem jakie to było nadzienie, wiem tylko że bez mięsa, chociaż wyglądało na mięsne, poszukuję takiego przepisu, bo to jest wyśmienite...może ktoś zna ten przepis??
edytowany przez adziamka: 29 lis 2011
trzeba bylo zapytac o skladniki..o przepis..tak to trudno cos doradzic..do papryki tak jak do pizzy mozesz wrzucic wszystko co masz w domu..improwizacja..resztki z lodowki.. in vari modi..moge domniemywac, ze papryka byla nadziewana mielonym miesem wolowo wieprzowym..papryka faszerowana zapiekana,a moze byla to danie wegetarianskie i byla nadziewana warzywami?..moze mieso drobiowe mielone..Peperoni ripieni di carne ..nie wiemy czy byl tam ryz czy nie ,powiedz chociaz w jakim regionie IT cie poczestowano tym daniem..bedzie latwiej sie domyslic :D
region to veneto i na pewno nie było tam ryżu:)
...danie wygladalo na miesne...a smakowo co czulas..mieso?..mielone mieso?..papryke czym chcesz mozesz nadziac i zapiec np http://www.threemonkeysonline.com/it/article_ricetta_per_peperoni_ripieni_di_carne.htm
w moim regionie przygotowuje się nadzienie z bułki tartej.gotowanego jajka ,ryżu i mortadelli,pietruszki i cebuli.pyszne:)

 »

Życie, praca, nauka