WŁOSKA MUZYKA NA ŻYWO POZNAŃ

Temat przeniesiony do archwium.
WITAM, JUTRO 31 SIERPIEŃ GODZ. 20 W CAFE' TOP 12 ul. Nowowjeskiego 12 Poznań wstępuję ALBERTO AMATI, NA ŻYWO. FREE ENTRY
WŁOSKI APERITIVO I WŁOSKA KUCHNIA

http://www.cafetop12.pl

ELISEO
INFO I REZERWACJE
TEL. 6[tel]
Sabato 14 Settembre si ritorna al PoemaCafe', per una nuova serata tutta italiana.

www.poemacafe.pl
czy to prawda że w Poznaniu nie ma dobrej knajpy z włoskim jedzeniem? Tak trochę na marginesie pytanie. Ale odwiedziliśmy ostatnio to fajne miasto, weszlismy do obiecującej knajpki we włoskim stylu i..... totalna klapa.... nawet ja - bardzo tolerancyjna i malo znajaca się, poczułam że coś nie halo z tą pizzą.....z kawą...... potem weszłam na neta i faktycznie - wiele opinii negatywnych o innych knajpach w poznaniu i komentarze że ciągle brak takiej restauracji.....
Dziwi mnei to, dlatego pytam :)
aha, oczywiście nie podam nazwy lokalu, bo nie chcę robić negatywnej reklamy....może mieliśmy pecha, choc para obok nas też odesłała gnocchi do kuchni (rozgotowane??? albo surowe???).... do tego obsługa - kelnerka być może miała zły dzień, albo w ogóle to był jej pierwszy dzień pracy w życiu, ale robiła takie typowe wtopy kelnerskie, że w pewnej chwili miałam ochotę ją przeprosić że tu jestem i zniknąć :) teraz to mi się już tylko śmiać chce....