Do Administratora

Temat przeniesiony do archwium.
Ostatnio zrobiło się bardzo miło,spokojnie i kulturalnie na forum.Tak powinno być i tak powinno zostać.Nie wolno dopuścić aby wartościowe osoby zniknęły zniechęcone tym co do tej pory się tutaj działo.
Powinien być regulamin forum i ktoś kto by tego porządku pilnował.Czy wśród naszych stałych forumowych użytkowników nie mógłby ktoś zostać moderatorem odpowiedzialnym za porządek na forum??
Przecież to co się działo to było zwyczajne łamanie prawa za które Administrator jest odpowiedzialny !
Wystarczy aby ktoś ze stałych forumowiczów dostał uprawnienia i wpisy pewnych osób typu marsh czy sette kasował na bieżąco ew blokował ich IP i za jakiś czas forum "odżyje" bo jest nam potrzebne.
Od razu jest lepiej dla oczu gdy otwiera się stronę i po oczach nie wali znienawidzony przez wszystkich nick pewnej uzależnionej od forum osoby.
Adminie, stwórz regulamin, powołaj osobę do moderowania bo Ty się w tej roli nie zawsze do tej pory sprawdzałeś. A POWINIENEŚ !
Może brak Ci czasu aby zająć się należycie forum ale skoro je stworzyłeś nie możesz tolerować łamania prawa bo najzwyczajniej w świecie stajesz się współodpowiedzialny przestępstwa.

Forum jest nam potrzebne i chwała Ci za to że je stworzyłeś ale to co się działo nie może się powtórzyć i osoby które łamią prawo nie mogą mieć miejsca tutaj.

pozdrawiam serdecznie
M
Och, och...
Raczej nie dzięki tobie tak się zrobiło miło i spokojnie. Poswiecilam swojego nicka, żeby i ja zablokowali.
Może pogadaj sobie z "inna" badante- Jadzka. Baaardzo podobny charakter wypowiedzi i bluzgi, ktorymi zostałam także uraczona na początku mojego pobytu na forum.
Postaraj się może lepiej, żebyś była jedna z tych osób, ktorej konstruktywne zaangażowanie wpłynie na
odzycie tego tak cudownego forum. Chociaż... i tak nie jesteś do tego zdolna, bo nigdy nic ciekawego do powiedzenia nie miałas. :-)
Ode mnie trzy w bok!
edytowany przez marsh: 19 sty 2014
Biblia: Mt 7,3-5 :

„Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, podczas gdy belka [tkwi] w twoim? Obłudniku, usuń najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata.”.
:)
Oj tak w kolezanki i belka i drzazga to nie uchodzi. A i wspominki przebrzydle przykrosc wielka czytac.
Raczke i pyska sobie dac i obiecac, ze przebrzydlosci sie skrobac nie bedzie. Nasz ziomkowy to przybytek i o cudownosci dbac trzeba a nie wlosy i zeby niewiastom innym rwac. I uwazac co z otworu gebowego uchodzi boc to sie czlek chwilami powierzchownoscia gesia pokrywa ze wstydu wielkiego.
edytowany przez madber: 19 sty 2014
Niezmiennie uwielbiam atmoaferę na tym forum.

 »

Życie, praca, nauka