Szukam lektora/nauczyciela włoskiego w Trójmiescie

Temat przeniesiony do archwium.
Ciao! Poszukuje nauczyciela/ki lektora/ki jezyka wloskiego w trójmiescie. mieszkam w gdansku i chce kontynowac nauke jezyka wloskiego, poniewaz chcialabym studiowac w italii. prosze o kontakt na maila: [email]
Moglabym sprobowac Cie poduczyc, ale tylko w sierpniu... Rozumiem, ze poczatkujaca nie jestes...??
Hej, moge Ci polecic Sabine Obara: 5[tel], jak dobrze pamietam to 30 zl za godz.potem Wlocha Massimo, ale on zawsze ma duzo roboty,6[tel], rok temu bylo 25 zl za godz.
Pozdrawiam
Marlena
A ja slyszalam, ze Wloch Massimo to oszust... wzial kase od kumpeli i niby mial z ta kasa jechac zalatwiac jej papiery potrzebne do pracy, ktora jej obiecal... ona juz siedziala na walizkach, a on zniknal...
Nic nie wiem na ten temat.Kiedys bralam u niego lekcje, potem mial problemy z dzieckiem, wiec lekcje sie skonczyly. Tez mowil, zebym jechala do pracy do Pescary do hotelu jego rodzicow, ale ja wszystko co mowia i obiecuja Wlosi biore z wielkim dystansem, wiec nie ludzilam sie, ze mi cos zalatwi. Wkrecil mnie do pracy w szkole jezykowej.. to bylo pozytywne.
Hej! Ja z tą samą prośbą, poszukuje lektora/nauczyciela z tym, że od września i w Lublinie lub okolicach!
Temat przeniesiony do archwium.