co do przyswajania wiedzy

Temat przeniesiony do archwium.
ciao!tak sobie czytam co piszecie i czesto mam trudnosci ze zrozumieniem, bedac na poziomie nizszym w nauce wloskiego od wiekszosci forumowiczow (jesli wogole moja wiedze mozna przelozyc na jakikolwiek poziom...). Bardzo Was prosze o tlumaczenie od razu na polski, latwiej mi ( i innym baaaaardzo poczatkujacym) bedzie przyswoic sobie Wasze przyklady, a sa bardzo pomocne! Pozdrawiam serdecznie wszystkich.Milego dnia.
Mój poziom też należy do tych najniższych, codziennie wchodzę na forum i czytam, mało rozumiem, ale to mobilizuje do dalszej nauki i wysiłku. Tu wszyscy znają ten język bardzo dobrze i ja przy nich wpadam w kompleksy. Przykłady są rzeczywiscie bardzo pomocne, ludzie życzliwi i mam nadzieję z ich pomocą do czegoś dojść. Uparta jestem, powodzenia i miłego uczenia życzę, ciao
tak rzeczywiscie to forum jest jedne z przyjemniejszych forum wg mnie w necie:))) pzdr dla tutaj wszystkich zebranychjednak podpisuje sie pod wypowiedziemi wyzej osob...o przetłumaczenie tych nieszczesnych dla poczatkujacych wypowiedzi..prosimy rowiez o wyrozumiałosc dla nas..i o serdecznosc..:)))
OOo I bardzo dziekuje za poparcie, i to pocieszajace, ze nie jestem sama w tych trudnych poczatkach. Uff....

« 

Pomoc językowa