zaplace za pomoc jezykowa

Temat przeniesiony do archwium.
Witam Was.
Potrzebna mi pomoc osoby, ktora zna wloski- chetnie zaplace. Chodzi mi o to, aby ktos znalazl mi wakacyjny kurs jezykowy w Rzymie, na uniwersytecie La Sapienza. Nie jestem jednak pewna, czy La Sapienza w ogole prowadzi wakacyjne kursy jezykowe. Ja sama zbyt slabo znam jezyk i zbyt malo sie orientuje o kursach na uniwersytetach w Rzymie, by dac sobie z tym rade. Jak wspominalam, chetnie zaplace za informacje, przelewajac umowiona kwote na konto osoby, ktora zgodzi sie mi pomoc. Dla kogos z Was bedzie to jakies 15 min przeznaczonych na pogrzebanie w internecie, a ja bardzo potrzebuje tej pomocy. Jesli ktos sie nade mna ulituje, prosze o kontakt na [email]
Pozdrawiam i dziekuje z gory.
daj spokoj z pieniedzmi przydadza ci sie na pobyt w rzymie napisz mi tylko jaki kurs cie interesuje i kiedy mniej wiecej
Eeeee? Ja zawsze spotykalam sie tu z serdecznoscia i checia niesienia pomocy, a teraz jestem w szoku, gdy widze, ze bezinteresownosc jest tu na porzadku dziennym! Chodzi mi o informacje, czy La Sapienza w ogole organizuje wakacyjne kursy jezykowe i jesli tak (oby!), to co proponuja i ile kaza sobie placic za tę przyjemnosc. Dla przyblizenia mojej sytuacji wspomne, ze od pozdziernika chce tam studiowac i taki kurs bylby dobrym czasem, aby sie troche rozejrzec i sprawdzic, czy dam sobie rade z jezykiem. I zasiegnac informacji, bedac na La Sapienza o rzeczonej La Sapienza i perpektywach studiowania. W dalszym ciagu deklaruje chec finansowego rewanzu za ewentualna pomoc, gdyz chcialabym byc po prostu w porzadku. Pozdrawiam serdecznie
Po krotkim przejrzeniu stron La Sapienzy mam wrazenie, ze ta uczelnia nie organizuje letnich kursow wloskiego dla obcokrajowcow...
no chyba rzeczywiscie takich kursow tam nie przeprowadzaja, szkoda:( ale jesli koniecznie zalezy ci na takim kursie to moze lepiej siena albo perugia jak chcesz moge sprawdzic
Obawialam sie tego, ale moze jednak cos organizuja....Albo jakis kurs pod patronatem tej uczelni lub we wspolpracy z nia...
Ja musze w Rzymie, bo tam chce pojechac na studia i potrzebuje punktu zaczepienia w tym miescie w postaci kursu jezykowego, gdzie poznam ludzi takich jak ja, obcokrajowcow chcacych zaczac studia na La Sapienza, studentow orientujacych sie, jak i gdzie skladac papiery, jak w ogole zaczac to wszystko...
wiesz co mam znajomych w rzymie zadzwonie do nich oni sa na miejscu wiec moze bede troszke lepiej poinformowani z tym ze musialabys troche poczekac na odpowiedz w razie czego ja juz bede cos wiedzial napisze ci e-maila moze byc czy musisz wiedziec juz teraz to postaram sie sprezyc
Widze, Alessio, ze jestes czlowiekiem litosciwym- bardzo Ci dziekuje za zainteresowanie i chec pomocy, oczywiscie, czekam na maila z informacja.
nie przesadzaj:)poprostu kiedys sam bylem w podobnej sytuacji wiec wiem jak jest trudno znalezc takie informacje na szczescie pojawila sie pewna mila osobka ktora mi pomogla dlatego teraz ja sam staram sie czynic podobnie pozdr
A ja mam takie pytanie... Koniecznie musisz zapisac sie na kurs "pod patronatem" La Sapienzy? W Rzymie jest sporo szkol organizujacych kursy wloskiego dla obcokrajowcow, wiec pewnie znalazlabys tam od groma przyszlych studentow.:)
W swietle faktow, obawiam sie, ze bede musiala tak zrobic. Nie wiem jednak, jaka szkole wybrac, jak ja znalezc, a w koncu, boje sie, ze sama nie dam rady zapisac sie przez internet, wszystkiego ustalic, dowiedziec sie, co dokladnie proponuja...jestem po prostu jak dziecko we mgle. Dlatego, jesli ktos cos wie i jest chetny do wspolpracy, czekam na maile. Pozdrawiam wszystkich tu obecnych, dziekuje Wam za odzew.
DEE TY ŻYJESZ?????JAK CI TAM ????POMODO123 CONOSCIUTA COME POMIDOR
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia