Zalamany:(

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich.zalamalem sie.zapisalem sie na kurs wloskiego ale ze mieszkam w stosunkowo malym miescie kurs sie nie odbedzie bo nie ma chetnych duzo:(...a juz sie nastawialem na nauke jezyka....pozostaly piosenki Erosa Neka i innych:(...coz poradzic..nie wyobrazam sobie zebym na kurs jezdzil ponad 60km do Trojmiasta..pozdrowki
hej, a może a)kurs internetowy, b)lekcje prywatne?
kurs internetowy raczej odpada...wolalbym zeby uczyla mnie osoba a nie monitor:|...nawet nie wiem czy na tym zadupiu ktos uczy wloskiego prywatnie...
może zafunduj sobie kurs multimedialny, to chyba jest nienajgorsze rozwiązanie, ale sam bedziesz musiał mobilizowac sie do nauki
wiesz ktos moze zadawac sobie takie pytanie-czy ktos w ogole na tym zadupiu chce sie uczyc wloskiego? heh:) moze sie szukacie nawzajem i nie wiecie, mozesz popytac, dac ogloszenie ze szukasz korepetytora, nawet tutaj na stronie...a nuz sie ktos znajdzie :)
a jesli chodzi o uczenie sie z neta-wcale nie jest takie zle, wiem cos o tym;) przede wszystkim z tej strony, do tego mozesz kupic jakas fajna ksiazke z gramatyka...i jesli tylko masz na tyle samozaparcia zeby sie uczyc kiedy nikt tego nie kontroluje, nic nie stoi na przeszkodzie:) powodzenia w kazdym razie, cokolwiek zdecydujesz:)
A tutaj masz taki multimedialny kurs,
audiowloski [email] hasło: audio2007
jak to jest z tym audio włoskim??
>jak to jest z tym audio włoskim??

No właśnie.
Hej! Kiedy ja zaczynałam uczyć się włoskiego (a byłam zmuszona uczyć się sama na początku) to korzystałam z książki " Mówimy po włosku 1". Są tam dialogi, poniżej tłumaczone słowa i do każdej lekcji trochę podstaw gramatyki (odmiany czasowników itd.) Wszystko dla osób zaczynających naukę. Oczywiście najlepiej mieć własnego nauczyciela, ale jak się nie ma co się chce to się bierze co się ma :)
Głowa do góry! Najważniejsze jest i tak Twoje samozaparcie!! Pozdrawiam!!
Zgadzam się, to bardzo metodyczny podręcznik. Z książek Wiedzy Powszechnej nauczyło się języka od podstaw samodzielnie wiele osób. Znam kilka takich.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia