Zawadzka!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 98
poprzednia |
Wyslalam ksiazeczke rapidsharem. Kazdy, kto chce moze ja sobie sciagnac, nie ma limitow.

http://rapidshare.com/files/9042993/Gramatyka_j__281_zyka_w__322_oskiego_-_Daniela_Zawadzka.pdf.html


na sam dol, Free w prawym dolnym rogu, poczekac moment wpisac 4 litery, ktore sa najwyrazniejsze i wcisnac "download from... costam"


Ja zaraz zabieram sie za czytanie.
Zycze powodzenia :)
marti145 czy możesz mi przesłać na maila podręcznik Zawadzkiej? mam jakieś problemy.
Pozdrawiam Mail [email]
to jest jakiś podręcznik??
czy chodzi wam o "Gramatyka języka włoskiego"??
to jest Gramatyka jezyka wloskiego w tym pliku, tyle, ze w linkach nie ma szans na polskie znaki totez strona zamienila je w literki.
HEj mogłabym prosić o tą książkę na maila bo link nie działa... [email] dzięki z góry =]
Witam, czy mozna prosic o wyslanie ksiazki na meila bo link nie dziala a bardzo mi zalezy.
Moj mail: [email]
(za sun sa 2 podkreslniki)
Grazie mile :)
witam! Chciałabym prosić o przesłanie tej ksiazki na maila, ten linko cos mi nie dziala, moj [email]
HEj czy jakaś dobra dusza mogłaby przesłać mi tę książkę na mail?
[email] Grazie tantissime ;)
ciao,

Mam gorącą prośbę o przesłanie tej gramatyki na maila bo coś chyba nie tak z tym linkiem:-(
dziękuję bardzo
mój mail [email]
mnie się udało ściągnąć. Należy wpisać obie linijki adresu.zlikwidować przerwę między literami e g w wyrazie włoskiego. na dole wciśnąć free,pózniej na nowej stronie litery do hasła i to wszystko.
Da sie sciagnac bez wiekszych problemow.
Trzeba tylko poprawnie skopiowac link, bo cos go ucina i potem nie moze sie odnalezc na rapidzie. A potem juz wg wskazowek i non'ce problema:) W kazdym razie dziekuje i do lektury:)
Hej, wpisałam cały adres i się udało :) Ale niechcący zamknęlam okno z Zawadzką(tak to jest, jak się robi 10 rzeczy naraz) a drugi raz nie chce się otworzyć :(
pisze tak: You have reached the download-limit for free-users :<
Nie chcę byc natrętna, ale może ktos mi jednak wyśle to na meila: [email] prooooszę...
Moja refleksja: Żałosnemu zawsze wiatr w oczy :(
Kurcze. Myslalm, ze juz wszyscy maja. Poslalam.
ja też posłałam
dziękuję :*
Czy ja mogłabym prosic o przesłanie mi zawadzkiej na e-maila [email]
Wierze że do trzech razy sztuka Prosze prześlijcie mi Zawadzką Mam trudności aby ją zdobyć w formie elektronicznej [email]
Niestety nie udalo mi sie sciagnac podrecznika Zawadzkiej, gdyby ktos mi go przeslal mailem na adres [email] bylabym niezmiernie wdzieczna.
Z gory wielkie dzieki
J.
SUPER SUPER DZIEKUJE... SCIAGALEM GO !!!!
wyslalam Zawadzka kilku osobom. Sprawdzcie poczte
no tak chyba jednak na wlasna ręke nie uda mi sie znaleść tego podrecznika...pozostaje mi tylko prosić kogoś o przesłanie.. a wiec bardzo bardzo prosze o przesłanie Zawadzkiej na meila [email]
Mam chwile czasu wiec, poslalam.
Cinquantatre, a przeslesz mi... bardzo prosze?
[email]
z gory Wileki Dzieki a.
ok.
bardzo proszę o przesłanie Zawadzkiej, jeśli będzie ktoś z Was miał chwilę. dziękuję.
[email]
dziękuję serdecznie za maila, mam tylko pytanie, czym otwieracie Zawadzką? mam z tym jakieś problemy... :)
już mam! gdzieś mi się Adobe stracił. Dziękuję jeszcze raz! pozdrawiam!
wielkie dzięki za Zawadzką.dostałam i tylko pozostaje sie uczyć :))
JESLI ktoś z Was ma chwilke prosze PRZESLIJcie książkę ZAWADZKIEJ! DZIEKI wieeeelkie!!!! saluti! [email]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 98
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia