Kurs włoskiego w Perugii 3-31 sierpień 2015

Temat przeniesiony do archwium.
Ciao:)
Wybieram się na intensywny kurs języka włoskiego dla studentów.
Czy ktoś jeszcze jedzie z Polski na sierpniowy kurs?

Dajcie znać:)
Razem raźniej.

Pozdrawiam
ile kosztuje ten kurs? Czy też są grupy dla początkujących ?
Tutaj masz wszystko ladnie napisane ;) https://www.unistrapg.it/info-per/studenti-marco-polo-e-turandot/offerta-formativa
Wiem tylko, ze ucza bardzo dobrze. Napewno nie bedziesz zalowal
Z tekstu wynika, ze nie ma grup dla poczatkujacych w sierpniu. Jest kurs dla tych ktorzy chca isc na studia we wloszech. Wiec jest to poziom B2:) nie ma napisanej ceny
Caterina ja na twoim miejscu bym pojechala sala. Wiexej sie nauczysz, nie rozmawiajac po polsku.
Ja wybieram się na intensywny kurs języka i kultury włoskiej. Koszt 600 Euro. Zwykły kurs kosztuje 400 Euro.
Plus zakwaterowanie ok 250-300 Euro. Ja szukałam mieszkania przez studencką org Student living. Bardzo szybko znaleźli mi lokum, bardzo blisko uniwerku. To w końcu ktoś się wybiera? Bo razem raźniej:)
Na pierwszych zajęciach będzie egzamin i wtedy przyporządkowują ludzi do odpowiedniego poziomu zaawansowania. Grupy początkowe też są:)
Może ktoś kto już był na takim wakacyjnym kursie, wypowie się co można tam robić w wolnym czasie, co zwiedzić, itp.?
Jeszcze ważna informacja - na miejscu, po przydzieleniu do danej grupy, należy zaopatrzyć się w podręcznik, koszt do 20 €
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka