Czy ktoś ma kurs włoskiego dla poczatkujacych ???

Temat przeniesiony do archwium.
Może ktos ma do sprzedania taki kurs wloskiego dla poczatkujacych, albo wie gdzie go mozna sciagnoc za darmo:)
Trochę czasu minęło od Twojego ogłoszenia i nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz. Jeżeli nadal szukasz tego kursu to polecam TELL ME MORE (italiano).Można go ściągnąć z internetu. Jest bardzo ciekawy (filmiki, krzyżówki,zagadki...)Tyle tylko, że musisz już jakieś podstawy znać, bo inaczej nic nie rozwiążesz!
Pozdrawiam
Strega! Podaj gdzie można "tell me more" ściągnąć? Proszę! Ja szukałam i nie znalazłam :)
PODAJ E-MAIL TO POGADAMY
ja tez bym chciala ten kurs.moje [gg]
Ja ściągnęłam sobie ten kurs z emula plus. Wpisałam Tell Me More Italiano no i proszę 2 CD jak nic!I w dodatku nie musiałam płacić dwóch stówek:)
Nie wiem czy da się go przesłać przez emaila, jeżeli tak to nie ma problemu, mogłabym Wam go przesłać!
Ale jeżeli ktoś zamierza sam sobie go ściągnąć to podaje kod (nie ma go na tych płytach z programem!).
TELL ME MORE ITALIANO

L5ABV-00591-BMW-ZH

Mój [email] i [gg] .
Jeśli będziesz miała chwilkę wolnego, to proszę Cię o przesłanie tego kursu na mail'a: [email]

P.S. Mogę być dzisiaj króliczkiem doświadczalnym, sprawdzimy czy się go da przesłać. Po odebraniu natychmiast odpiszę, czy "funguje" :)
Saluti!
Chris
ciao Strega. Weszłam na emule ale tell me more nie mają w zasobach. Jeśli udało się przesłać program do Cristoforo25, byłabym wdzięczna za udostępnienie go także mi. Czekam na odzew.
Aniu2005 informuję uprzejmie, że jestem wciąż oczekujący :) ... ale gdy będzie wszystko działało, a Strega nie będzie miała czasu na podrzucenie go Tobie, to zobowiązuję się, że "drogą łańcuszkową" sam Ci go prześlę, ...ale to wszystko pod warunkiem, że Strega mi go wyśle:)
Pozdrawiam wszystkich samouków:)
Strega dzieki za info! :)
Też spróbuję z eMule. Dam znac jak poszły poszukiwania. Pozdrawiam Cię serdecznie!!
Strega, czy moglabys jeszcze tylko szepnąć gdzie ten kod należy wpisać? Będę bardzo wdzięczna :)
A ja taki kurs mam za darmo dla was
audiowloski [email] hasło: audio2007
Ja moge odsprzedac program: WŁOSKI - mówisz i rozumiesz EDGARD
Jeśli chcesz oryginalny program, ja mogę sprzedac
Może jak ktoś znajdzie chwilę czasu to może mi wyślecie (TELL MI MORE)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa