SPRZEDAM NOWY SŁOWNIK ZINGARELLI!!!

Temat przeniesiony do archwium.
hej, jestem z forum hiszpanskiego :) przyszłam do Was z pewną ofertą :) mianowicię chcę sprzedać slownik włosko-włoski, wydaje mi się, że bardzo dobry, dostałam go od rodziny włoskiej u której mieszkałam, jednak nie uczę się włoskiego i w najbliższym czasie nie planuję, więc po co ma się marnować... poniżej zamieszczam jego opis, a właściwie to, co jest napisane na słowniku ;-)

NOWY SŁOWNIK JEDNOJĘZYCZNY WŁOSKO - WŁOSKI

di NICOLA ZINGARELLI (lo zingarelli minore)

ZAWIERA PŁYTĘ CD


Słownik znajduje się w tekturowym pudełku, które zostało otwarte. jadnak SŁOWNIK JEST ZUPEŁNIE NOWY I NIENARUSZONY


lo Zingarelli minore
edizione Terzo millennio
con cd-rom per Windows
- 1280 pagine
- 56 000 voci
- 118 inserti di nomenclatura
- 6 000 etimologie
- 17 note d'uso
- 11 appendici
- 243 tavole illustrate in bianco e nero tra cui un atlante delle piante e uno degli animali
- 32 tavole illustrate a colori: agricoltura, anatomia umana, architettura, astronomia, geografia, sport, trasporti


propounję cenę 200 zł - wydaje mi się ona bardzo uczciwa i okazyjna, szukałam w internecie i znalazłam identyczny słownik za ponad 400 zł, ale może ktoś się lepiej na tym zna i inaczej wyceni, jestem dosyc otwarta na propozcje :)

zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: basia_na MAŁPA interia KROPKA pl (zapisuje w ten sposob ze wzgledu na spamy), lub [gg]

wówczas tez moge przeslac jakies zdjecia słownika, itp.

zapraszam serdecznie
ponawiam.... no ja nie wiem co mam zrobić z tym słownikiem... ;]

« 

Inne

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia