Nauczyciel / korepetytor z Warszawy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Od niedawna z pomocą książek i materiałów internetowych uczę się w domu jezyka włoskiego. Niestety bardzo brakuje mi kontaktu z żywym językiem (konwersacji, poprawy mojego akcentu) i pomocnych rad nauczyciela.
Chciałam zapisać się na kurs wakacyjny, ale nie udało mi się znaleźć (na moim poziomie) oferty, która by odpowiadała. Muszę zgrać godziny zajęć z męża grafikiem (wymienna opieka nad córeczkami).
Czy ktoś z Was mogłyby polecić mi dobrego (sprawdzonego) nauczyciela / korepetytora?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam
Edyta

ja mógłbym Panią uczyć dalej języka włoskiego np. na skype, gdyż nie jestem z Warszawy : )

Pozdrawiam konrad
Od października będę prowadzić lekcje w Warszawie, jeśli nadal będzie Pani zainteresowana proszę o kontakt :)
Dziękuję za odpowiedź.

A może wypowie się ktoś kto już korzystał z korepetytora w Warszawie i był zadowolony ;).
Witam, w Warszawie jest bardzo dużo osób udzielających lekcji. Jeśli jest to nauka na poziomie podstawowym to myślę, że nie ma problemu ze znalezieniem odpowiedniej oferty. Ja korzystałam z lekcji u czterech różnych osób i każda z nich nauczyła mnie czegoś nowego. Życzę wytrwałości. Pozdrawiam:)