ktore najlepiej pasuje?

Temat przeniesiony do archwium.
gestione del processo produttivo:

kierowanie procesem produkcyjnym
zarzadzanie procesem produkcyjnym
prowadzenie procesu produkcyjnego

co byscie wybrali?
ja stawiam na zarzadzanie...
Zdecydowanie zarzadzanie.:-)
Malwa to co z ta nasza jutrzejsza bulka?bedziesz czy nie?
ps.Dee kochana,najlepsza,jedyna rozmawialam z ciocia Krysia o naszej wycieczce.trza(to po grudziadzku) uzgodnic date...21.04 moze byc?
Kasia to spotykamy sie jutro na przeciwko Mc Donalda na Porta Romana? Bliziutko jest metro to bedziesz miala wygodnie
bo ty metrem podjedziesz tak?
kasia ja ci tu dam bulki i wycieczki, prosze bardzo..ja tu tone w systemach produkcyjnych i zarzadzaniach!!!!
najwazniejsze zeby Tobie bylo wygodnie...ja bede wolna od 12 wiec doczlapie sie tam gdzie bedziesz chciala:-)
ps.czytalas maila?
karolina bedzie?
Karolina miala sie ze mna skontaktowac ale cisza. Czekam jak moj szef polezie gdzies to do niej zadzwonie :) No dla mnie byloby wygodniej gdzies w okolicy piazza cinque giornate - via spartaco. No ale zalezy skad ty bedziesz jechala?

Czytalam ja na 7.03 jestem prontissima, z dziewczynami sie skontaktuje.
Annì a Ty jestes nastepna co na maile nie odpisuje:-)
ja opowiadam wrazenia z wycieczki a Ty co?nic!
:-) :-) :-)

bede potrzebowala wkrotce Twojej pomocy...chodzi o projekt,ktory mamy "sami" zrobic (nie wiem jeszcze czego-mozliwe,ze kuchni)...no wiec dam o sobie znac:-)
Kasiu, odpowiem WAM mailowo.;-P
ale ja mam usprawiedliwienie...goraczka i influenza, dzis dopiero funkcjonuje.
z pewnoscia odpisze bo mam tez pare pytan :))
zaraz poszukam gdzie ta via spartaco i bede tam na Ciebie cierpliwie czekala.
Kasia gadalam z Karola i tez bedzie. Jutro jej dokladnie wytlumacze gdzie ma podjechac. To zrobmy na skrzyzowaniu via spartaco z viale monte nero. Przejezdza tu tramwaj 9 i 30, chyba :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia