Opis dnia - czy zrobiłem to dobrze?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Bardzo proszę o sprawdzenie poprawności poniższego opisu dnia:
"Ieri mi sono svegliato alle 7:00, non mi sono alzato subito. Poi mi sono andato in bagno. Poi ha fatto colazione a'mi sono vestito. Mi presso autobus per il scuola alle 7:40. Ieri ho imparato un po'fino alle 15:00. Sono tornato a casa alle 15:30. Mi sono imparato alle 21:00. Ho quardato la tu, mi sono spogliato e mi sono messo il pigama. Mi sono addormentato alle 22:00.
Cytat: pawelek12311
Witam. Bardzo proszę o sprawdzenie poprawności poniższego opisu dnia:
"Ieri mi sono svegliato alle 7:00, non mi sono alzato subito. Poi sono andato in bagno. Ho fatto colazione e mi sono vestito. Ho presso l'autobus alle 7:40 per andare a scuola . Ieri ho studiato(sono stato a scuola) fino alle 15:00. Sono tornato a casa alle 15:30. ho studiato fino alle 21:00. Ho guardato la tv, mi sono spogliato e mi sono messo il pigama. Mi sono addormentato alle 22:00.

jak coś przeoczyłam to poprawcie
Dzień z życia Polaka : Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukrem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! :D
"Ieri mi sono svegliato alle 7:00, non mi sono alzato subito. Sono andato in bagno. Ho fatto colazione e mi sono vestito. Alle 7:40 ho preso l'autobus per andare a scuola . Ho studiato un po' fino alle 15:00. Sono tornato a casa alle 15:30. ho studiato fino alle 21:00. Ho guardato la tv, mi sono spogliato e mi sono messo il pigama. Mi sono addormentato alle 22:00."
Dziękuję ;)