Bardzo prosze o sprawdzenie poprawności opisu reklamy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mam do oddania zaległe zadanie z j. wloskiego, które polegało na opisie reklamy zawierającej tryb rozkazujący, oto moja próba opisu, będę bardzo wdzięczna za sprawdzenie i poprawienie błędów:

Questa pubblicita e parte della campagna pubblicitaria che incentiva il consumo di latte. Slogan della campagna e : Bevi latte- sarai grande. Nella questa pubblicia vediamo Agnieszka Radwańska , è una tennista polacca. Lei indossa un t-shirt bianca e nero pantaloncini. Lei tiene una racchetta de tennis. lo sue slogan suona : Le sfide e in te- lotta per i propri sogni!. :
Per ulteriori informazioni, visita il sito: faccebook e youtube.com

chciałam żeby brzmiało tak: Ta reklama jest częścią kampanii reklamowej zachęcającej do konsumpcji mleka. Slogan tej kampanii brzmi: Pij mleko- bedziesz wielki. W reklamie widzimy A. Radwanską, która jest polską tenisistką. Ubrana jest w bialy t-shirt i czarne spodenki, Trzyma rakiete tenisową. Jej hasło brzmi: Wyzwania są w tobie- walcz o swoje marzenia!
By uzyskać wiecej informacji odwiedź: facebook i youtube

dodatkowo proszę o przetłumaczenie zdania : Według mnie to dobra reklama ponieważ zachęcanie ludzi do picia mleka to świetny pomysł a Agnieszka Radwanska to dobry przykład dla młodych ludzi.

Z góry dziękuję za pomoc!
Questa pubblicità fa parte di una campagna pubblicitaria che incentiva il consumo di latte. Lo slogan della campagna è: Bevi latte - sarai grande. In questa pubblicità vediamo la tennista polacca Agnieszka Radwańska. Indossa una t-shirt bianca e pantaloncini neri e tiene in mano una racchetta da tennis. La sua battuta è: Le sfide sono in te stesso - lotta per i tuoi sogni!
Per ulteriori informazioni, visita i siti facebook e youtube.com

Secondo me questa è una buona pubblicità poiché invogliare la gente a bere latte è una eccellente idea e Agnieszka Radwanska è un buon esempio per i giovani.

Buon lavoro e ciao :)
L.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia