tłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Serdecznie Was proszę o przetłumaczenie:
Fajne to zdjęcie które mi przysłałeś. Zdałam sobie sprawę z tego że nigdy nie widziałam jak grasz w kosza.I z tego że ty ani raz nie posmarowałeś mi pleców balsamem po opalaniu ;-) Luigi pisze do mnie piękne, romantyczne smsy.
massi, przetłumaczysz mi ? Proszę :-)
a nie mozesz wreszcie wziac slownika do reki i sama zaczac cos tlumaczyc albo nauczyc sie wreszcie choc podstaw wloskiego
Ja nauczylam sie rozmawiac i spokojnie porozumiewac w ciagu 3 miesiecy... a poza tym rzeczywiscie romantyczne te smsy w ktorych mowi Ci zebys przeslala mu swoje gole zdjecia albo...szalenie romantyczne
no to mi dowaliłaś...zadowolona ?
Kasiu, a może ja jestem po prostu głupia... nie pomyślałaś o tym ? Głupim nie pomagacie ?
Nie wiem, aspetta le correzioni ;-)
Fajne to zdjęcie które mi przysłałeś(Fantastica la foto che mi hai mandato). Zdałam sobie sprawę (Mi fa la stessa impressione(?)) z tego że
>nigdy nie widziałam(di quella che non ho mai visto) jak grasz w kosza(di quando giochi a pallacanestro(?)).I z tego że ty ani raz nie
>posmarowałeś mi pleców balsamem po opalaniu (e di quella quando neanche una volta mi hai spalmato la schiena con la crema abbronzante);-) Luigi pisze do mnie
>piękne, romantyczne smsy. (Luigi mi scrive begli sms romantici)
Farfallina spokojnie ,wszystko w normie:-)Kasiula i jej wpisy sa wlasnie na tym poziomie wiec nie przejmuj sie.Sama nikomu nigdy nie pomogla i sie glupio madruje.Egoistka,w 3 miesiace jezyka sie nauczyla(wez z niej przyklad) ale z nikim wlasnymi zdolnosciami sie nie podzieli:-(
fuj
Zdałam sobie sprawę...mi sono reso conto:)
zdalam sobie sprawe-mi sono resa conto ,di non averti mai visto mentre giochi a pallacanestro.

Massi oppure è meglio dire"che non ti ho mai visto" anzichè di non averti mai visto?
grazie
kasia z milano jak Cie smierdzi to sie wymyj :-)))) smieszy mnie jedna rzecz znajac twoj sposob traktowania tutaj takich zachowan a raczej przypieprzania sie bez celu bo i tak swoja "madroscia"nikogo tu nic nie nauczysz ani nic z glowy nie wybijesz czy tez nie zmienisz czyjegos zachowania i az dzis mnie bierze ze jeszcze po dziewczynie nie pojechalas od poczatku jej prosb o smsy i ni chodzi mi o dopieprzanie sie o same prosby tlumaczen lecz o tresc tych esow ze np chlopak chce tylko 1 od niej czy tam cos
a teraz powiesz oczywiscie ze nie ma sie co czepiac..........zdumiewasz mnie pseudo alfo i omego
Dziękuję !
smierdzi,smierdzi
Po pierwsze nie wydaje mi sie, bym mogla kiedykolwiek miec przyjemnosc czytania smsow Farfalliny,wiec nie bylo okazji by jej cokolwiek napisac....Pseudo Alfa Omega-mozliwe...nigdy sie za taka nie uwazalam-nie mialabym odwagi....
Doczepilam sie do Ciebie po przeczytaniu Twojej zlosliwosci...a poza tym od samego poczatku uwazam Cie za osobe negatywna wiec za tresc moich wpisow nie odpowiadam
milego wieczoru zycze
Dzięki Wam!
Meglio! Oppure, secondo me, 'non averti mai visto giocare'
Io m'ero fissato con le foto... ;-)
wiesz jaki jest twoj problem brak pewnosci siebie doczepianie sie do innych osob jest wyrazem twojej wenetrznej obrony
a poza tym to negatywna osoba mozesz nazwac kogos kogo chociazby widzialas na oczy, jestem pewna ze na te twoje zlosliwosci nie skusilabys sie patrzac mi prosto w twarz a na forum..na forum masz pole do popisu brawo
ale pamietaj ze swiat jest maly i w Barze Polska tez sie mozemy spotkac bo mozliwe ze watpisz ale tez mam tam kilku znajomych i pojawic sie tez mam tam prawo
aha nie odpowiadasz za tresc swoich wpisow?czyzbys przyznawala sie do bycia osoba niespelna rozumu?
Mam sie zaczac bac czy jak,ze jest jakakolwiek mozliwosc na spotkanie Ciebie w zyciu realnym??Nie znasz mnie stara ...Mam nadzieje,ze kiedykolwiek bedzie mozliwosc spotkania sie z Toba!!!Daj znak ,to wydrukuje sobie niektore (o ile nie wszystkie)Twoje wpisy ,by moc Ciebie zacytowac,i powiem Tobie osobiscie ,patrzac w oczy,ze nie podobasz mi sie,pomimo,ze sie nie znamy!!Niestety,to co piszemy,w jakis tam sposob inni odczuwaja,czy to w sposob pozytywny czy tez negatywny!Ja Ciebie odbieram negatywnie,i nic na to nie poradze.I nie strasz mnie ,ze moze Ciebie ujrze w Barpolska....Napisalas to tak,jakbym byla mala gowniara i nie potrafila powiedziec komus w oczy dlaczego mi sie nie podoba!!
zaszczyt?Ty jestes dla Mnie nic nie znaczacym zerem jest tu duzo 18 letnich mlodszych od Ciebie dziewczyn a duzo sensowniejszych ja wogole Cie nie odbieram i wogole dziwi Mnie fakt ze tak sie w sumie bez powodu do mnie przypie od samego poczatku a wlasciwie to co Cie obchodzilo co Ja wypisuje pisac moze kazdy hulaj dusza wiec sie odpie ode Mnie i zycze wiecej dystansu do samej siebie Kasiuniu przez duze K
ojej..idź kasiula sie przebiegnij kilka razy wokół domu, bo to lepszy sposób niż wyładowywanie się na innych
ale masz bogaty słownik ehm tylko pogratulowac:x
a Ty czego tu falszywcu?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Nauka języka