troche wiekszy sms

Temat przeniesiony do archwium.
ja rowniez mysle o Tobie zbyt czesto i intensywnie. Psikam poduszke tymi Twoimi perfumami, ktorych tak nie lubilam, a teraz nie potrafie bez nich zasnac. To niesamowite, jak bardzo zapach moze sie kojarzyc z ukochana osoba, mysle, ze jakbym poczula Twoje perfumy od innego mezczyzny na ulicy-poplakalabym sie. Wlasnie, tak przeciez nie moze byc! to co pisalam Ci w liscie- naprawde tak mysle. Brniemy w cos co nie ma sensu, tylko ze Ty jestes doroslym, doswiadczonym facetem, szybko Ci przejdzie i zapomnisz. Ja zostane z kolejna zadra w sercu. Pamietasz, mowilam Ci wtedy ze za czesto sie spotykamy, wiedzialam ze sie przyzwyczaje i ze potem bedzie problem. I jest problem. Powiedz mi kochany, co my robimy? i po co?
juz ci to napisalam
grazie tante . anch'io ti penso troppo spesso.spruzzo il cuscino con il tuo profumo quello che nn mi piaceva e adesso non posso addormmentarmi senza e incredibbile come un odore po ricordarti una persona,penso che se sentirei il tuo profumo sul un'altro uomo sul la strada - mi meterei a piangere. propio cosi non po essere!! quello che ti ho scritto in letra -veramente penso cosi . andiamo dentro una cosa che non ha senso solo che te sei un uomo grande e con esperienza ti passa subito e dimentichi.io resto con un'altra ferita nell cuore.ti ricordi ti avevo detto che ci vediamo spesso ,lo sapevo che mi abituo e dopo ci sara il problema . e e il problema .dimmi amore cosa staiamo facendo ? e perche per che cosa ?

« 

Pomoc językowa