Slicznie prosze ;)))

Temat przeniesiony do archwium.
Kochani bardzo was prosze o przetlumaczenie.... bede ogromnieeee wdzieczna. Ja niestety wloskiego wogole nie znam a potrzebuje pilnie odpowiedziec na maila.

Z gory slicznie dziekuje kochani ;****

u nas wszystko dobrze. Szczeniaczki juz wszystkie sprzedane. Super slyszec ze u was juz jest snieg, wyobrazam sobie jaki fantastyczny widok. U nas w ciagu nablizszych dni takze zapowiadaja opady sniegu i juz nie moge sie doczekac :) X jest aktualnie w kopenhadze, niestety jego wylot troszke sie opznil poniewaz linie ktorymi mial leciec zbankrutowaly ale juz wszystko dobrze. Z kopehagi wraca do mnie 29 listopada i na poczatku grudnia wraca do domu.
dziekuje za pozdrowienia i ja takze przesylam gorace buziaki i pozdrowienia dla wszystkich
kochani jeszcze raz slicznie prosze... to naprawde bardzo wazne dla mnie... pliskaaaaaa
da noi tutto bene. I cagnolini sono stati quasi tutti venduti. Eè incredibile per me sentire che da voi c'è la neve, mi immagino che fantastico paesaggio. Anche da noi dicno che per i prossimi giorni ci saranno delle precipitazioni nevose e non vedo l'ora:) X si trova adesso a Copenhagen, purtroppo il suo volo ha subito un ritardo poiché le compagnie aeree con cui doveva volare hanno dichiarato bancarotta ma ora tutto si è risolto. Da Copenhagen torna da me il 29 novembre e all'inizio di dicembre torna a casa. Ti ringrazio per i saluti e io ti mando altrettanti baci e saluti a tutti.

Przelew konto [tel]:P
heh :D dobre to bylo

dziekuje ci slicznie za tlumaczenie, uwage i fatyge :)

buziaki
>I cagnolini sono stati quasi tutti venduti.

Senza: "quasi".

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Solo italiano