Możecie mi podać jakieś smutne opisy o życiu??

Temat przeniesiony do archwium.
Ciao!! Pliss napiszecie?? Najlepiej jakby było z tłumaczeniem na polski bo dopiero się uczę Włoskiego.. ; D
Tylko nie o miłości!!
To moze podaj przyklady tych smutnych opisow ktore chcialabys otrzymac:))
To jest bezczelność by choremu człowieku śmiać się w twarz!!

Ta choroba niszczy mi życie! ;'(

E' un'insulto ridere in faccia alla persona malata!!

Questa malattia mi distrugge la vita.
Grazie molte
prego:))
to inaczej prosze?? Dopiero sie ucze ;p
mozna wiedziec co to za choroba?
Quello che non mi uccide, mi fortifica. Friedrich Nietzsche To co mnie nie zabije ,wzmocni mnie .Ci sono molte malattie che danno forza all'anima. Joseph Joubert .Jest duzo chorob ktore dodaja sile duszy
autoinmulogiczne zapalenie wątroby nibu nic strasznego ale biore leki przez które mam wode w organizmie i wszyscy sie na mnię patrza jak na jakieś ufo ; (
..rozumiem ..przez przypadek ogladalam wczoraj program na kanale Real Ttime/kanal 31/ pt.Malattie imbarazzanti/ Klopotliwe choroby/ o twej chorobie....byl podany przypadek dziewczyny studentki...zaczelo sie od przeziebienia..potem dretwialy jej stopy..miala skurcze palcow stopy....potem zrobil jej sie brzuch duzy jakby byla w ciazy...to wlasnie ta woda...Ja sama mialam raz cos podobnego jak ciezko chorowalam na nerki..mialam w brzuchu wode...wygladalo to jakbym byla ciazy...:D
No brzuszek też mam. Też każdy mi mówi że wyglądam jakbym była w ciąży.. Ale nie długo to się skończy ; D
nie ubieraj obcislych rzeczy..nos sie luzno..maskujaco...teraz w modzie sa luzne rzeczy..pamietaj brac zawsze leki,nie przerywaj kuracji...
wiem ale i tak lekarz mi chce odstawic te leki co powodują te skutki że mam wode... A ja i tak na codzien nosze luzne ubrania
Sono stanca di tutto, sono stanca di me stessa Jestem zmeczona wszystkim, zmeczona samą sobą
A moze dla odmiany cos wesolego?
..nie wiem
co ci sie podoba ..o jakich frazach myslisz...sono stanca di questa vita jestem zmeczona tym zyciem. La vita ci mette a prova.Zycie wystawia cie na probe.Sono stanca della falsità della gente.Jestem zmeczona obluda ludzi
przydaloby sie ale skoro ona chce oddac swoj aktualny stan ducha..to ma do tego prawo...
Ogni giorno che passa e’ un dolore—kazdy dzien , ktory przemija jest bolem/ che voglio gridare al mondo chce to wykrzyczec na caly swiat
Temat przeniesiony do archwium.