Nagły przypadek Pomocy!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, okazało się że mój szef którego bardzo lubie i szanuje zmienia prace, jest włochem chciałam mu zrobić niespodzianke i podziekowac w jego ojczystym jezyku no ale nie jestem w stanie sama.. Problem tez taki ze to wyszlo nagle i potrzebuje an dzis do ok 23.. wiem ze malo prawdopodobne by komus sie chcialo pomoc w tej sprawie ale musze próbować:
Szanowny Panie KIerowniku, przez wiele lat wraz z Panem tworzyliśmy część przedsiębiorstwa. Przez ten czas zdążyłam dobrze zapoznać się z całą załogą firmy.
Bywały różne chwile, jedne były radosne, inne mniej przyjemne. Wraz z Nami starał się Pan być częścią zespołu, który bezbłędnie i bardzo kompetentnie wypełniał powierzone zadania. Kilkuletnia praca w tym przedsiębiorstwie jest dla mnie lekcją życia. Zdobyte tutaj doświadczenie jest bezcenne zdobyte dzięki Panu.

Dziś, w dniu, w którym kończy Pan prace w przedsiębiorstwie, pragnę złożyć gorące podziękowania. Dziękuje za współpracę lat. Pańska serdeczność i pomoc jest nieoceniona w obliczu wykonywania moich obowiązków. Bez Pana, było by to niemożliwe, a na pewno bardzo utrudnione. Dzięki Panu praca była przyjemnością a Pański uśmiech motywował do bycia lepszą pracownicą. Dla mnie to smutny dzień , ale dla Pana zapewne szansa na własny rozwój i doskonalenie swych umiejętności. Życzę Panu wielu sukcesów, awansów , rzetelnych i solidnych wspołpracowników. Powodzenia , długich lat szczęścia w zdrowiu i radości. Dla mnie był Pan Najlepszym Kierownikiem z jakim było mi dane pracować i za to bardzo dziękuję.

Jeśli ktoś wgl spróbuje to ja z gory serdecznie dziekuje! Pozdrawiam, Anna.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Życie, praca, nauka