che palle ! moj watek :P

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 68
poprzednia |
nazakladalam 1000 watkow jeden chyba bedzie lepszy ;)

ktos pomoze ? ;D

- kontakt,gniazdko (od pradu)
- wlacznik swiatla (wlacznik,suszarki i innych urzadzen ;) )
- naklejka
- plakat
- gumka od gatek :)
- tasma klejaca
- przekraczac prog
- dwa poziony/stopnie ,a wlasciwie dwie szybkosci (chodzi mi o suszarke do wlosow,o suszenie szybsze i wolniejsze,jak to okreslic ? )

- pokretla od pralki
- pasta do butow

:)
- dwa poziony/stopnie ,a wlasciwie dwie szybkosci (chodzi mi o suszarke do wlosow,o suszenie szybsze i wolniejsze,jak to okreslic ? )
- due livelli di velocità / di potenza


- kontakt,gniazdko (od pradu)- presa di corrente
- naklejka - etichetta, cartellino
- plakat - cartellone, affisso, poster
- gumka od gatek :) - gomma ale nie wiem, jak "od gatek" ;)
- tasma klejaca - il nastro
- przekraczac prog - passare la soglia?
Cytat: gosiaBG
- tasma klejaca - il nastro

Il nastro adesivo, ale najczęściej na to mówią: "scotch".
dziekuje

a jak beda -----> glosniki ? i megafon ?
glosnik to megafono :D
Altoparlante
rowniez altoparlante.. l.mn. altoparlanti..megafoni
:D
Cytat: SettediNove
rowniez altoparlante.. l.mn. altoparlanti..megafoni

Tak, tak. Zapomniałam dodać: "również", bo słyszy się oba słowa z podobną "częstotliwością".
byloby duzo prosciej skorzystac samej ze slownikow internetowych albo kupic kilka do domu..by bibloteczka LADNIE wygladala...nie ma sensu bysmy ci przepisywali slowniki.......tu na fiolet,nie uwazasz?:D
korekta - przekracza/przestepowac prog to varcare la soglia
guma to elestico..szczegolnie ta w..mutande ..perizoma....tanga...
plakat... na ogol mowia poster..tak jest latwiej Kontakt gniazdko elektr.ja mowie interuttore..lub presa di corrente
co do suszarki to slowo velocita bedzie odpowiednie..velocita asciugacapelli..velocita phon : 1 tempo ..2 tempo...3 tempo...TO ja..popraw mnie prosze...:D
regolazioni di temperatura dello speed/velocita
pasta do butow lucido per le scarpe obecnie pralki jakos nie maja pokreteł /pokretlo to volantino/..maja bottoni.... x accendere lavatrice. :D ..program prania ustawia sie przez programmatore della lavatrice?????????.......tu sie zagielam..nie jestem pewna co do tego
gacie to chyba mutandone/i ?:D :D
sorry literowka..biblioteczka mialo byc :D
To ja ?????????...jestes????
Cytat: SettediNove
obecnie pralki jakos nie maja pokreteł /pokretlo to volantino/..maja bottoni.... x accendere lavatrice. :D ..program prania ustawia sie przez programmatore della lavatrice?????????.......tu sie zagielam..nie jestem pewna co do tego

Coś Ty tak z tą pralką wyskoczyła. Chyba zakładający wątek nic o tym nie wspominał?


pokretlo to volantino ???

Myślałam, że manopola (di selezione del programma, regolazione temperatura....
Cytat: To_ja
Il nastro adesivo, ale najczęściej na to mówią: "scotch".

Nie do końca. Scotch, to ta taśma do oklejania pakunków, ta szara zazwyczaj.
Nazwa pochodzi od tego, że pierwsze taśmy miały pasek kleju jedynie na części swojej powierzchni, więc skojarzono to w jakiś dziwaczny sposób ze szkockim skąpstwem i stąd nazwa.
manopola lavatrice pokretlo w pralce
volnatino dal mi slownik..heh...a co do manopola to sasiad mi podpowiedzial...:D a skad ja baba mam znac te terminy???????:D
Cytat: SettediNove
Kontakt gniazdko elektr.ja mowie interuttore..lub presa di corrente

Jak to, używasz tego zamiennie? Przecież interrutore (włącznik) i presa (gniazdko) to dwie różne rzeczy.
Cytat: quasifaladifferenza
Cytat: To_ja
Il nastro adesivo, ale najczęściej na to mówią: "scotch".

Nie do końca. Scotch, to ta taśma do oklejania pakunków, ta szara zazwyczaj.

Masz rację, ale zwykły Włoch najczęściej nie powie nastro adesivo, ale właśnie scotch.
..jakos tam mi sie kurcze wszystko z pralka kojarzy dzis...bo juz drugie pranie/ w pralce/ robie i jedno reczne skonczylam..czysciocha jestem....scusa::DDDD...
Cytat: SettediNove
volnatino dal mi slownik..heh...

Co to za słownik?
z sieci
Tez sie zdziwilam...... bo tu volantino moią na reklamy ofert roznych produktow..roznoszona do domow czy umiejscowione przy wejsciu do sklepu
Cytat: SettediNove
z sieci

Daj mi jego adres (nie mam żadnego on line).

Poszukałam w papierowym - jest coś takiego. Mnie zdziwiło, bo znałam "volantino" jako jakąś ulotkę i tylko tak.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 68
poprzednia |