Nauka jezyka, jeszcze jeden sposob...

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich poczatkujacych i nie tylko!
Podziele sie z Wami taka oto informacja (mam nadzieje ze komus sie to przyda):
Otoz zachecam do sciagniecia programu BearShare /// http://www.bearshare.com/pl/ /// Po zainstalowaniu proponuje wpisac w polu wyszukiwania slowo PIMSLEUR a znajdziecie masy plikow audio z lekcjami wloskiego (i nie tylko wloskiego... znajdziecie tez hiszpanski, francuski, niemiecki, chinski, japonski, hebrajski, rosyjski itd)
... Raj dla kogos kto lubi uczyc sie jezykow:)

Uprzedzam ze lekcje przypominaja tzw. lopatologie stosowana tzn sa tak proste ze po prostu nie sposob sie nie nauczyc:) ... mozliwe ze moze to kogos irytowac ale prawdopodobnie dla wielu skutecznosc jest jednak najwazniejsza...

Niestety jekcje wloskiego sa dostepne tylko na poziomie dla poczatkujach (Italian I) Nie wiem jak Wy, ale ja mam problemy ze znalezieniem poziomu Italian II i Italian III , sa tylko 3 na 30 lekcji:( Zalezy to rowniez od lokalizacji / ilosci hostow w poblizu tak wiec jezeli komus uda sie znalezc poziom III to bardzo prosze o kontakt...

A oprocz tego jak juz niejednokrotnie wspomniano na tym forum jest to idealny program do sciagania muzyki (np tej wloskiej ale oczywiscie nie tylko)
Zachecam raz jeszcze i pozdrawiam:)

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa