Jaki program do nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam programu do nauki słowek i tylko słówek - mam już Supermemo i uczę się intensywnie

Fiszki.pl - wyd Cztery głowy ma w ofercie fiszki + program internetowy do nauki słówek. Widziałem prezentację na ich stronie no i jest problem. System pyta Cię o słowo, potem klikasz i masz odpowiedz, potem potwierdzasz czy odpowiedz jest dobra czy zła. stara zasada. Ale czegoś brakuje. W programie nie ma możliwości sprawdzenie umiejętności pisania - po prostu przywołujesz słowo "w głowie" i sprawdzasz, czy dobrą masz pamięć. Ja bym wolał aby otwierał się pusty prostokącik i była możliwość wpisania słowa - czyli ćwiczenie nie tylko pamięciowe ale doskonalenie "języka pisanego", tak aby w przyszłości nie robić błędów w języku "pisanym" a nie tylko opanować słownictwo werbalnie.

Czy znacie program , które nie ma tego mankamentu?

Tomasz
Memrise-aplikacja darmowa
Witam.
Choć pytanie zadano już jakiś czas temu, postanowiłam odpowiedzieć, a nóż komuś się przyda.
Bardzo przydatnym dla mnie narzędziem jest Trener słownictwa dostępny pod linkiem: http://trainer.pons.com/
Strona oferuje 5 ćwiczeń o różnych poziomach trudności. Wystarczy się zarejestrować, stworzyć lekcje ze swoimi słówkami i już możemy ćwiczyć. Pozwala to bardzo szybko przyswoić wiele słów, do ćwiczeń możemy wracać i systematycznie powtarzać. Jak dla mnie bardzo praktyczne narzędzie, dużo się dzięki niemu nauczyłam.
Pozdrawiam! :)