słownik włoski na CD/multimedialny

Temat przeniesiony do archwium.
czy możecie mi podpowiedzieć skąd ściągnąć słonik na komputer oczywiście włosko - polski, polsko - włoaski lub gdzie można go kupić? Będę wdzięczna za podpowiedź
Wpisz w emule..Tłumacz i słownik języka włoskiego, Kompas.
Jest świetny
okolo 70 mega
dziękuję bardzo, spróbuję sciągnąć
nie wyszukał mi.........
Dziwne, ja ściągnąłem sobie. Próbuj jeszcze, może teraz nie jest dostępny, albo szukasz nie na tym serwerze, co trzeba.
Posłuchaj, jeśli w dalszym ciągu nic z tego, napisz do mnie na ten adres, coś poradzimy.:)

[email]

Odpowiem dopiero wieczorem
>czy możecie mi podpowiedzieć skąd ściągnąć słonik na komputer
>oczywiście włosko - polski, polsko - włoaski lub gdzie można go kupić?
>Będę wdzięczna za podpowiedź

Potete suggerirmi da dove scaricare un dizionario per il computer naturalmente italiano - polacco, polacco - italiano o dov'è possibile comprarlo?
Sarò grata per il suggerimento
;-)
Hahaha Massi:))))
Massi,maszyno,a dlaczego to tlumaczysz?:-)))
Ten program swietny...? W slowniku jest mnostwo bledow a tlumacz wypluwa zdania typu "Kali kochac biala pani" jak zreszta inne programy do tlumaczenia tego typu. Jedyny plus to taki, ze jest dosc obszerny, zawiera wiecej hasel niz nawet duze slowniki wydane w formie ksiazkowej (moze za wyjatkiem wielkiego z Wiedzy Powszechnej). Ja nie polecam....
Cóż, błedów jeszcze nie zdążyłem wychwycić(jeżeli masz ściągniętą wersję, mogą być one spowodowane tym, ze każdy użytkownik może dowolnie ten słownik rozbudowywać). Tłumacz jest taki, jak wszystkie chyba tłumacze na świecie, nie słyszałem o żadnym, który potrafiłby przekładac poprawnie dłuższy tekst. Objętość słownika natomiast, to nie jest jakiś tam "jedyny plus", tylko ogromny plus.
Ja moj zamawialam bezposrednio w wydawnictwie "Kompas", nie wiedzialam wtedy (4 lata temu) jeszcze, ze mozna go sciagac z internetu. Korzystam z niego ale zazwyczaj sie konczy tak, ze sprawdzam jeszcze raz w Wiedzy Powszechnej bo po prostu nie ufam zawartosci po znalezieniu przez te lata potwornej ilosci razacych bledow. Owszem, ilosc hasel robi wrazenie ale bledy w jakimkolwiek slowniku to zawsze dyskwalifikacja. Dlatego "swietny" to moze zbyt entuzjastyczne slowo :-)
Możliwe, nie mogę teraz zaprzeczyć.
Dzięki za dyskusję, ja kupiłam sobie kursy do nauki j.w. na komputer i teraz chcę jeszcze miec słownik, ale mój emule go nie wyszukuje. Prowadzę juz kilka lat wymianę z Włochami (licealną) ale włoskiego nie znam, bo Włosi znaja angielski, niemiecki i polski, tak że się dogadujemy, ale chciałabym poznac trochę włoski, tym bardziej iż jest miły dla ucha. Kupiłam w "EDGAR języki obce" Włoski mówisz i rozumiesz oraz "Profesor Marco". Nie znam sie na tym co lepsze co gorsze, moja dewizą jest - uczysz sie to i sie nauczysz, niewazne z czego. Mam nadzieję że mi starczy konsekwencji i wytrwałości. Trzymajcie kciuki.
A słownik, gdzie kupić? Nie musi byc sciągniety z internetu.......... najlepiej na komputer...
Przez internet (Empik, Merlin).
przez internet kupuje bardzo dużo, a przede wszystkim ksiązki - niemniej jednak nie moge nic intersującego spotkać,

chodzi mi o słownik który jest sprawdzony, dobry i jaki jest jego tytuł pełny........
Temat przeniesiony do archwium.