Polskie mamy z mediolanu i okolic

Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna
OK dziewczyny a ja Wam potwierdze jutro albo w niedziele, ale ogolnie jestem na 80% na tak. Niestety tesciowa jest chora i trzeba ja bylo dogladac w tym tygodniu, ale zdecydowanie jej juz lepiej od wczoraj, wiec zakladam ze w pon jestem wolna.... wysle wam na priv moj nr telefonu
milego dnia!
Czesc ;) Ja niestety w poniedzialek tak pozno nie dam rady dojechac, potrzebuje przynajmniej 30 min. samochodem, a musialam dzis umowic sie do dentysty wlasnie na poniedzialek na 17-ta wiec dla mnie 16-ta tez bylaby ok gdyby nie ten nieszczesny dentysta, a musze isc koniecznie :\ wiec moze jakos rano jesli wam odpowiada, a jesli nie to inny dzien..
Mozemy przelozyc na inny dzien, dajcie znac kiedy wam bedzie pasowalo.
mi jutro niestety sie nie uda :( ale moge byc w kazdy inny dzien; wtorek,sroda,czwartek... ;) moze byc 16-ta
Laski ja mam problem teraz, bo szukamy na gwaltu rety opiekunki do dziecka, albo asilo nido, bo z babcia jest problem..... jak macie jakies namiary do osob (moze byc oczywisce Polka mowiaca po wlosku), to dajcie znak.... tak czy siak spotkanie jest nadal aktualne, to znaczy chec spotkania, tyle ze nie wiem jak teraz organizacyjnie dam rade.... i musze byc tu na miejscu.
edytowany przez pecora_nera: 01 lip 2013
Ja nikogo takiego tu niestety nie znam.. takim razie jak juz bedziesz mogla daj znac, a moze my Aga umowimy sie w tzw. miedzyczasie ;) daj znac w jaki dzien mozesz wyskoczyc do parku;) ja ostatnio znowu chodzilam z moim bablem na basen. Pozdrawiam
Kochane! wprawdzie nie jestem mamą ale mam wielki problem i pilna prosbę! potrzebuje osoby w Milano w charakterze tłumacza! w dniach 16, 17 lipca! Istnieje mozwliwosc nawiazania stałej wspolpracy.
Czesc dziewczyny,pecora niestety nie znam zadnej niani do dziecka i mam nadzieje ze juz rozwiazalas ten problem. Abcdef jak najbardziej bym sie spotkala. Wracamy z urlopu w piatek wiec Daj znac jaki dzien bedzie ci pasowal.
Czesc wszystkim.
zalozylam tego bloga i od dawna dawna tu nie zagladalam :(
tak czy inaczej milo mi swierdzic ze nie jestem sama :D
czy ktos ma ochote na spotkanie sie z dziecmi lub i bez w przyszly weekend 9-10 listopada?
pozdrawiam serdecznie!!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia