Pomocy!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
HEJ! Chcę zdawać w tm roku na Italianistyke, własciwie to dop. zaczynam sie uczyc, szukam, roznych stron o Wloszech ale niczego nei moge znalezc, Jezeli ktos ma jakies ciekawe strony o Wloszech, albo materialy, bylabym wdzieczna za pomoc. Szukam rzeczy typu- Garibaldi- zycie, Pertarka, Boccacio, Zjedoczenie Włoch, Faszyzm we Włoszech, Zabytki Rzymu, Florencji, Wenecji, Geografia Włoch, system polityczny, szkolnictwo itd. itp:P no praktrycznie wszystko co Włoch dotyczy!jakby co to moj e- mail to [email] . dzieki za wszelka pomoc. pa
Literatura:
Heistein J., Historia literatury włoskiej, Wrocław – Warszawa – Kraków 1994
Historia literatury włoskiej XX wieku, pod redakcją J. Ugniewskiej, Warszawa 2001
Gierowski J. A., Historia Włoch, Wrocław – Warszawa – Kraków 1999
Historia literatury włoskiej, pod redakcją P. Salwy, Warszawa 1997/1998
Strony:
www.italiano.pl
www.iluss.it
I jeszcze:
www.yahoo.it
www.goggle.it
Po prostu wpisuj hasła i szukaj a może znajdziesz to czego szukasz:)
a wybierasz się do Torunia na tą italianistykę? :D
não entendi nada,,, que lingua é esta ??? eu falo portugues , moro no BRASIL,, conece?
dziieki wielekie za podane strony, bardzo mi to pomogło!~:).Tak, wybieram sie na italianistyke w Toruniu, chociaż myślę że mam małe szansę. Za późno zabrałam się za naukę. Teraz czasu już mało zostało..
planeta.terra.com.br/educacao/tresoldi/link.html
web.tiscali.it/scudit/matdid.htm
Jeszcze takie coś znalazłam. Nie znam włoskiego, ale może na cos się wam te strony przydadzą:))
do karoliny i jescze jednej dziewczyny które napisały mi na @
Musiałam zainstalować na nowo Outlooka, miałam nowy system instalowany. i straciłam wasze adresy , dlatego nie mogę odpisać.. jeśli możecie to wyślijcie @ raz jeszcze. Sory, ale nie z mojej winy tak się stało;P czekam na [email]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Szkoły językowe