Egzaminy wstępne na UW i italianistyka UMK

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie - czego można się spodziewać na egzaminie z angielskiego na italianistykę na UW(jaką formę ma egzamin, czy pisze się wypracowanie, itp.)? Chciałabym się jeszcze dowiedzieć, co mniej więcej może pojawić się na teście predyspozycji, przede wszystkim jeżeli chodzi o kulturę Włoch? Z czego można skorzystać przy przygotowywaniu "kulturówki"? Byłabym jeszcze wdzięczna za informacje dotyczące UMK - czy można tam uczyć się języka od podstaw? Dzięki wielkie za wszystkie informacje:)
hej też jestem zainteresowana tymi studiam jak byś sięczegoś dowiedziała szczególnie na temat tego testu predyspozycji napisz do mnie please Judyta z Wawy
Ciao!

Jestem na pierwszym roku na italianistyce na UW :) Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania oraz podzielę się materiałami, z których przygotowywałam się do egzaminów :) Wszak trzeba sobie pomagać.
Jakby co mój mail to: [email] postaram się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, ale dopiero po 30.I, bo sesja teraz.... brrr....

Pozdrawiam
a mnie bardziej interesowałaby italianistyka na UJ:) nie macie jakiś informacji ?
tez chetnie pomoge - [email]
UMK jest głównie dla tych , co od podstaw...:-(
Temat przeniesiony do archwium.