studia we wloszech po angielsku?

Temat przeniesiony do archwium.
wiecie może coś na temat włoskich uniwersytetów, na których językiem wykładowym jest włoski? słyszalam ze tak jest w bologni ale nie moge znalezc tego z necie :| dzieki za pomoc
oj nie wloski tylko angielski (jezykiem wykladowym) sorry
Tez pilnie poszukuje informacji na ten tamt :) Jak ktos posiada informacje o studiach we wloszech w jezyku angielskim to prosze o kontakt!
gg.3433076
[email]
Universita Bocconi w mediolanie prowadzi dwa kierunki po włosku, jest to niestety uczelnia prywatna no i rekrutacja zakończyła sie w kwietniu, wzglednie mozna pisac jeszcze test (rekrutacja wrzesniowa) ale nie polecam...
Bocconi to wiem, ale tam po angielsku jest chyba tylko cos w stylu zarządzania czy ekonomii, juz nie pamietam.. Jest tez cos jeszcze w Trento i Bolzano ale tez same scisle.. mnie interesuje cos humanistycznego,ale chyba niestety nie ma szans
ale dlaczego rekrutacja konczy sie w kwietniu skoro włosi piszal mature na przełomie czerwca/lipca?
ja sie wybieram i z checia nawiaze kontakt z innymi wybieraczami :P tyle, ze mamy rok 2007.. ^^

jak cos moje [gg] ! :-) zapraszam innych wybieraczy na Bocconi :D
Mozecie tez popatrzec na http://www.luiss.it/ jesli byscie chcieli sie uczyc po angielsku w Wiecznym Miescie :-) Pozdrawiam
no mamy 2007! a mnie właśnie dopadła szalona myśl... zbieram wszelkie informacje na temat studiowania w Mediolanie. Bush-man.. proszę nappisz mi co wiesz o Bocconi będę bardzo ale to bardzo wdzięczna! (zasady przyjęć, ceny,w jakim języku, jakie kierunki..etc.)
arabeska, masz wyzej moje gadu, pytaj o co chcesz :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa