włoski w nkjo w Gliwicach - doradźcie!!

Temat przeniesiony do archwium.
Słuchajcie czy ktoś kto studiuje już mógłby powiedzieć, czy na te studia idą tylko osoby które już sie włoskiego uczyły?? bo niby są one od podstaw, ale czy tam w ogóle idzie ktoś kto ani słowa po włosku nie umie?? proszę was bardzo o odpowiedź.
Ja studiuje w NKJO wloski. Moze isc kazdy co zna wloski lub nie. I tak wszyscy leca od zera a roboty starcza dla wszystkich ci co ida od 0 maja duzo kucia a i ci co juz znaja nie moga na laurach osiadac. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam NKJO, lepsze niz Uniwerek moim zdaniem
Ciao Vilandra, conosci l'italiano??
Certo che conosco! :-D
osoby, które nie znają włoskiego już po roku w NKJo radzą sobie naprawdę rewelacyjnie:) polecam!!
juz myslalam ze sama pojde z zerowa znajomoscia;) podtrzymalam sie na duchu
cześć jak Ci poszło na maturze??? . Też sie wybieram na włoski :-)
hey ja tez sie wybieram na NKJO oczywiscie na włoski:) mam pytanie czy trudno jest sie tam dostac chodzi mi tu np ile jest osób na jedno miejsce i czy jest duza konkurencja prosze o jakies dane:D pozdrawiam papa
ustny - 100% , Pp - 98% , Pr - 91 %. pozdrawiam
a mam jedno pytanko, czy są tu osoby co dawały papiery i do kolegium i na UŚ??? Bo jestem 13 na liście rezerwowych :-(( i nie wiem czy mam o czym marzyć, czy poprostu jak zwykle jest sztuczny tłok.....
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Życie, praca, nauka