perugia

Temat przeniesiony do archwium.
Ciao!Mam pytanie do osob zorientowanych,badz studiujacych na uniwersytecie dla obcokrajowcow w Perugi.Czy to prawda ,ze termin skladania papierow jest do 5 pazdziernika?Nie jestem pewna czy dobrze wyczytalam.Nie znalazlam takze nic na temat egzaminow wstepnych.Interesuje mnie lingua italiana.Byłabym wdzieczna za wszelka pomoc.Saluti
a czy ktos wybiera sie do Perugi??01.09 sa egzaminy wstepne.
jesli chcesz studiowac na jednym z dwóch kierunków które maja testy wstępne to składasz do 18 pażdziernika a jeśli na dwa pozostałe bez testów to do 7 listopada. I nie ma żadnego testu z języka dla Polaków
no własnie juz wiem:)Bylam w Perugi i sie tego dowiedzialam.Dziekuje jednak za odpowiedz.Za 5 dni jade do Włoch a 3 rozpoczynam zajecia.Nie ukrywam,ze sie nieco obawiam,ale Perugia zauroczyła mniie,jako miasto-jest piekna.Pozdrawiam
A ja mam takie pytanko czy ktoś wie gdzie można studiować język francuski we Włoszech, przy czym poki co nie znam zbyt dobrze wloskiego...
hej eliaszka.....ja niedlugo jade w okolice perugi..tez chcialabym tam studiowac....na.turystyke...nie orientujesz sie jakie sa tam kierunki...moze zgadalybysmy sie...i na miejscu sie tam spotkaly..podam ci [email]
Studiuje w perugii. jesli trzeba jakis info piszcie na [email] lub [gg]
a mozecie mi powiedziec na jakie kierunki na uniwersytecie dla obcokrakowcow w perugii sa egzaminy wstepne i kiedy tam rozpoczyna sie rok akademicki?
W tym roku nie ma egzaminów na żaden z czterech kierunków. Rok akademicki zaczyna się 15 października. Wszystkie informacje możesz znaleźć tutaj:
http://www.unistrapg.it/italiano/didattica/laurea/bandi.php
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka