W prośbie o stypendia jaki bierze się dochód?

Temat przeniesiony do archwium.
Chcę ubiegać się o stypendium na uniwersytet do Włoch, tylko nie wiem, jaki dochód jest tam wymagany- ten całej rodziny, czy na jednego członka?
Bo mam tutaj :bando di concorso per borse di studio, ale, kuna, czy my tak dużo zarabiamy, nie wiem, nie kwalifikuję się.. (znaczy, moja rodzina się nie kwalifikuje:/). Gdyby jednak to chodziło że ten nasz dochód powinnam jescze podzielić ptrzez ilość członków rodziny, to bym się załapała. Pomóżcie, podsyłam w razie co link http://www3.unibo.it/arstud%2Dbandi/accessibile/borse%5Fdi%5Fstudio/valore_borsa.htm
Dzięki serdecznie za info

saluti ;)
hej:)
ty musisz im dostarczyc nastepujace papiery: dochod wszystkich czlonkow rodziny (nawet jak jest 0 to musisz miec papaier z US), akty wlasnosci posiadanych nieruchomosci (bo oni licza to do dochodu), twoj nip, i status rodziny. To wszystko musi byc przetlumaczone przez tlumacza przysiegalego i zalegfalizowane e konsulacie wloskim w warszawie.

Pozniej oni tutaj ci to przelicza tj. oblicza ci to ISEE od ktorego zalezy czy dostaniesz borse di studio (jak pojdziesz do ERSU to powiedza ci co i jak; bedziesz musiala isc do CAF - centro ai assistenza fiscale i oni ci to tam odpowiednio przelicza).Obawiam sie tylko ze w tym roku to juz nie bedziesz mogla sie starac o borse di studiobo czas na zlozenie dokumentow minal.
Dzięki :) Spoko spoko, ja to już w przyszłość wybiegam- zdawać bede za rok we wrześniu. OK, zobaczymy, przetłumaczę te dokumenty i może dostanę stypendium, a jak nie, damy radę, jakąś pracę sie załapie :)

« 

Życie, praca, nauka