wssm- kto na zaoczne spoza Łodzi?

Temat przeniesiony do archwium.
witam!
zaczynam w tym roku studia zaoczne na WSSM w Łodzi(iberystyka).Szukam dziewczyny, która też zdecydowała się na tę uczelnię, będzie dojeżdzała spoza miasta i, tak jak ja, będzie musiała coś wynajmować na weekendy. Myślę, że w dwie (lub nawet wiecej) osoby można łatwiej znaleźć coś w przyzwoitej cenie.Mój email: [email]
pozdrawiam
ja zastanawiam sie nad italianistyką , mam jadnak małe wątpliwości . Papier z tej uczelni napewno nie przekona pracodawcy , jednakże mam nadzziję że jes możliwość kontynuacji na innej bardziej renomowanej uczelni -magisterskie .
Pozdrawiam
Hej, dlaczego dyplom tej uczelni ma nie przekonać pracodawcy? Studiuje ktoś z Was na tej uczelni na studiach zaocznych język włoski? Sama szukam studiów zaocznych, dlatego pytam:)
Hmm.., mam nadzieję, że pracodawcę przekonają umiejętnosci i podejście :) (i może jakieś doświadczenie, jeśli się uda zdobyć w tzw. międzyczasie)
I mam jeszcze nadzieję, że stanie sie możliwe być samemu sobie pracodawcą, a wtedy jakieś szcególne papiery...
ech ideały...
pozdrawiam
Kanon studiow licencjackich na kierunkach filologicznych okresla Ministerstwo, wiec na ich stronach znadziecie wykaz ile godzin i jakich zajec musicie odbyc na uczelni. Jakosc studiow zaocznych z racji ilosci godzin - malej ilosci godzin jest slabsza wiec w tzw. "miedzyczasie" zoorganizujcie sobie miesiac badz dwa np. na Uniwersytecie w kalabrii, jezyka nauczycie sie w szkole, pracujac z tekstem, ale by dobrze mowic wybierzcie sie do Italii. Warto tez zdawac certyfikaty, skonfrontowac wiedze akademicka z praktyka. Dla pracodawcy nie jest tak bardzo istotny dyplom, uczy mnie moje doswiadczenie, raczej umiejetnosci, a kazdy kurs zrobiony w Italii jest na wage zlota (naiwna wiara Wlochow w jakosc ich ksztalcenia) Saluti
hej!ja tez wybieram sie na italianistyke zaoczna ,bede musiala wynajmowac cos na wekeendy . Jesli nadal poszukujesz wspolokatora daj znac na emaila [email]
hej ja tez wybuieram sie na studia na wssm na italianistyke na zaoczne i wlasnie rozpoczelam szukanie mieszkanie poniewaz jesten niestety teraz w Anglii!!! moze ktos ma cos do zaproponowania !!!! papapa pozdrawiam moj meil to [email] oraz to moj nr [gg] !!!!!!!!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka