Szukam wspólokatorki Perugia lipiec

Temat przeniesiony do archwium.
Jak w temacie

Szukam osoby, ktora wybiera sie w lipcu do Perugi
i chcialaby wynajac pokoj dwuosobowy, a poki co nie znalazla wspollokatorki.
Jestem w stanie zaplacic za miesiac do 250 euro ale wiadomo: im taniej tym lepiej!;)

prosze o kontakt na forum lub e-mail
[email]
ciao!

moge Ci tylko dac jedna rade: nie mow z gory ile jestes w stanie zaplacic, bo wlasnie tyle zaplacisz:)
ok...ale poki co szukam wspollokatora wiec chyba moge sie przyznac ile moge wylozyc;) niekoniecznie zrobioe to w Italii ;)
hej Asia, a co masz zamiar robić w Perugii? Praca czy słodkie nicnierobienie?:) miałam jechać ze znajomymi do Włoch, ale coś nie wyszło :/ pozdrawiam
szukasz wspolokatorki zeby wspolnie wynajac mieszkanie czy zeby wynajac pokoj dwuosobowy? Ja znalazlam pokoj przez neta - wlasciciel i wspolakator zarazem okazl sie byc super-po tygodniu wydawalo sie, ze znamy sie od lat. Generalnie rozumiem, ze pewnie troche sie boisz trafic na jakies nieciekawe towarzystwo - bo nie zawsze trafia sie tak jak mi - czulam sie tam jak w swoim wlasnym domu (no bo to byl moj dom). W lipcu wracam do Perugii i juz sie nie moge doczekac, takze po 20 lipca sluze wzseslka pomoca na miejscu :) pozdrawiam Jak masz pyatnia to moesz napisac na maila [email]
ewusia
placilas zaliczke?
czy cala sumie za pokoj na miejscu?
nie placilam zadnej zaliczki, dopiero na miejscu zaplacilam za miesiac z gory (choc w sumie nawet mnie o to nie prosil). Ale nie zawsze tarfi sie na kogos takiego jak Andrea - w sumie to nasza wpolokatorka placila mu czasem nawet z miesiecznym opoznieniem ;) Placilam 220 euro za miesiac + oplaty (za duzy pokoj z telewizorem), mieszkanie : 3 sypilanie, 2 lazienki, salon z TV, kuchnia z TV w pelni wyposazona i super atmosfera :). Mimo, ze nie bylo to w centrum to i tak placilam malo (mieszkalam 10 minut od dworca pieszo czyli tak jak chcialam).
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Szkoły językowe