studia na uś

Temat przeniesiony do archwium.
hej wie ktos moze od ilu punktów przyjmowano w zeszlym roku na filologie wloska na uniwersytecie slaskim???bo wybieram sie w tym roku i chce wiedziec jakie mam szanse;)zdawalam mature podstawowa i mialam 92%, jesli ktos moze mi pomoc to bardzo prosze. pozdro:***
ja mialam 100 % z podstawy i sie nie dostalam w zeszlym roku, jestem teraz w NKJO w Gliwicach i jest ok, pozdrawiam
o boze!!!!!to na jakiej zasadzie oni przyjmowali skoro ty sie nie dostalas????taki byl wysoki poziom zdawalnosci z rozszerzonej??to chyba nie mam szans:(a mozesz mi cos wiecej napisac o Kolegium?tzn jakie tam sa kryteria i poziom, ja sobie zerkne na ich strone ale takie informacje "od kuchni" sie na pewno przydadza:))z gory dziekuje i pozdrawiam
Sądze że trzeba mieć też maturę rozszerzoną. Ja zdawałam rok temu i z podstawowej miałam 99% a z rozszerzonej 83% no i się dostałam
W Kolegium jest ok, mnie sie przynajmniej podoba, mamy duzo wloskiego, matury wymagaja podstawowej tylko (ale procenty z rozszerzonej mnoza przez 1,5), dostac sie nie bylo jakos strasznie trudno, po 3 roku mozna robic licencjat i kontynuowac nauke na magisterskich na US
ja tez zdawalam rok temu i mam juz rok w plecy:( nie chce miec drugiego. teraz juz wiem ze zrobilam blad niezdajac rozszezonej ale coz: madry polak po szkodzie:( dzieki za info, mam jeszcze pytanie do Piccoli: wiesz moze od ilu punktow przyjmowali do NKJO?? pozdrawiam:***
jeszcze jedno pytanko mam do piccoli ape: obejzalam stronke nkjo z kazdej strony i nie widze tam nic o oplacie kandydata na studia.dlaczgo?ile ona wynosi?wiesz cos moze?:)
no wlasnie nie ma zadnej oplaty :) a od ilu punktow to nie wiem niestety, pozdrawiam
hmm a na którą filologię - wloską czy hiszpanska jest wiecej osob na jedno miejsce?
Naa pewno na hiszpańską, przynajmniej na UŚ
(w zeszłym roku jeden z najbardziej pbleganych kierunków na całym uniwerku).
Może też dlatego, że na hiszpańską można zdawać dowolny język,
a na italianistyce wymagana jest matura z włoskiego.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Inne