italianistyka 2011/2012

Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna
Jesli chcesz sie na cokolwiek dostac to musisz sie pospieszyc, bo rekrutacja konczy sie za kilka dni.

Jesli chcialbys isc przykladowo na UJ na jakikolwiek kierunek:

Zagraniczna matura inna niż matura IB i EB


Cytat:
Wynik przedmiotowy (pi) z przedmiotu kwalifikacyjnego (i) ustala się wyłącznie w oparciu o Centralne Egzaminy Wstępne (CEW) organi­zowane w Uczelni.

Wynik przedmiotowy obliczany jest w ten sam sposób, w jaki ustalany jest wynik przedmiotowy w przypadku polskiej nowej matury, przy czym wyniki z egzaminów maturalnych zostają zastąpione przez wyniki z Centralnych Egzaminów Wstępnych.

Czyli mialbys egzaminy wstepne. Na jaka uczelnie chcialbys isc?
Idź na UW, tu chyba liczy się przede wszystkim matura, choć
"z języka polskiego, obowiązuje dodatkowo rozmowa kwalifikacyjna sprawdzająca znajomość j. polskiego"
https://irk.uw.edu.pl/katalog.php?op=info&id=DZ-FL-IT&kategoria=
Ale naprawdę musisz się pośpieszyć, rekrutacja zamyka się, z tego co pamiętam, za dwa dni
Sprzedam Progetto Italiano cz. I , czyli dla studentów pierwszego roku Italianistyki :) Osoby zainteresowane- proszę pisać na priv.
Hej, czy są tutaj ludzie, którzy dostali się w tym roku na włoski na UP w Krakowie?
do mardy-Bum: a ty dostałas się może do krakowa? Bardzo byłabym wdzięczna gdyby ktoś napisał o progach punktowych na uj i up dzienne lub wieczorowe...
Dolny próg na dzienny włoski na UP to w tym roku 82%, na wieczorowych to nie wiem.
jak to jest z tym UP? skladalam i tam i na UJ i jestem w szoku, ze na UJ sie dostalam a na UP nie, spodziewalam sie, ze bedzie odwrotnie:) jest tu jakas dusza, ktora bedzie studiowala razem ze mna? :):)
Cze. Ja się dostałam na UP :> Tak, w drugiej turze na dzienne było 82%, czyli o 3% mniej niż w pierwszej. Ale to pewnie będzie w przyszłym roku dobrą informacją dla zaniepokojonych kandydatów :D Wie ktoś może jak wygląda test, na podstawie którego przydzielają studentów do grup o danym poziomie?
Ja sie wybieram na UJ. Pozdrawiam.
Test jest raczej prosty, jednak podział na grupy nie zależy od poziomu języka. Osoby, która znają włoski są po prostu zwolnione na początku z zajęć z praktycznego języka.
Hey! ^^
Do osob studiujacych, czy sa na studiach italianistyki osoby z zagranicy i jezeli tak to czy jest to ''czestym zjawiskiem'' czy raczej nie?;D Bo wlasnie mysle o podjeciu studiow w Polsce, a jestem z Litwy, wiec ciekawie czy mam jakies szanse..
Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna