Filologia włoska UW 2011

Temat przeniesiony do archwium.
Czy jest tu ktokolwiek kto dostał się na ten właśnie kierunek ? Chodzi mi szczególnie o studia wieczorowe. Szukałam wszędzie na fb, gronie, forum irk - wypowiadały się może ze 2 osoby. Czuję jakbym sama miała zacząć te studia od pażdziernika ;D
Jeśli ktoś się znajdzie to odzywajcie się proszę ;>
Też idę na wieczorowe. Choć bardzo się cieszę, w sumie nie dziwię się temu milczeniu koleżanek (ew. kolegów) z roku. W końcu mają wakacje i choćby nie wiem jak się cieszyli z dostania się na italianistykę, o sprawach studiów wolą raczej w wakacje nie myśleć, za wcześnie jest też chyba na imprezę integracyjną. A ja tymczasem układam sobie w planie "oguny" i lektoraty, taka jestem nadgorliwa ;). Pozdrawiam, Angelika
Jasne są wakacje, wiadomo, ale jednak miło by było poznać choćby wirtualnie póki co ludzi z którymi jakby nie było spędzi się parę ładnych lat, dowiedzieć się np. czy ktoś wybiera się na obóz integracyjny itp. żeby nie iść w zupełną dzicz. Zwłaszcza, że z tego co widzę z innych kierunków ludzie potrafią się już jakoś zorganizować.
Ale może przesadzam w końcu mamy jeszcze lipiec i zapewne już niedługo nie będziemy mogli na siebie patrzeć w ciągu roku ;D
Tez wybieram sie na studia wieczorowe ;)
czy pracujac codziennie do 16 jest w ogole sens isc na te studia? wciaz trwa nabor, a mi bardzo na tym zalezy :)
edytowany przez fernando8: 15 wrz 2011
Wystarczy wejść na stronę katedry italianistyki, spojrzeć na plan i wtedy będzie jasne, że nie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa