UJ 2013/2014

Temat przeniesiony do archwium.
Kto wybiera się na filologię włoską na UJ ?? :)
Mi bardzo bardzo na tym zależy, ale czy sie uda to nie wiem. :)
ja siłą rzeczy muszę złożyć tam swoje papiery, ale wolałabym się dostać na UŚ, mam bliżej :)
ClaudiaChatte ja podobnie jak Ty, bardzo bym chciała, ale czy się uda to się wszystko okaże... A pisałyście maturę wczoraj ? Jak Wam poszła ?
Ja pisałam. Poszła mi tak sobie.. Liczę na to, że cz. pisemna będzie cała dobrze i wtedy wynik mnie zadowoli :)
Ja poprawiałam wynik z zeszłego roku, wydawała mi się łatwiejsza niż rok temu. A co pisałaś nonfamosa ? Ja opowiadanie.
Matura rzeczywiście była łatwa dlatego mam nadzieję że będę miała ponad 80%. Tortiera zarejestrowałaś się już na UJ? Bo ja dzisiaj zrobiłam opłatę rekrutacyjną i tylko pozostaje czekać do piątku na wyniki. :)
Jak wyniki? Ja z podstawy mam 82% i mam nadzieję, że jakoś na UŚ się dostanę..
Ja z rozszerzenia 71% więc chyba nie muszę się martwić o dostanie sie na UJ :)
ja z rozszerzenia też 71 % !!! :D ale wydaje mi się, że może nam trochę zabraknąć. W tam tym roku było istne szaleństwo ! To jeszcze zależy jaki macie wynik z drugiego przedmiotu. :)
i jak tam tortiera? ja się nie dostałam, jestem daleko na liście rankingowej, ale jeszcze nie tracę nadziei i czekam, może się załapie. :)
Ja mam bliższe miejsce miejsce niż w tam tym roku, tzn. ok 100 osób musiałoby zrezygnować żeby mnie wzięli... Ale też nie tracę nadziei, chociaż to graniczy chyba z cudem ! :)
dokładnie, cuda się zdarzają, wiec możliwe, że się tam w Krakowie spotkamy. ;)
Byłoby fajnie ;)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Życie, praca, nauka