Mieszkanko dla studiujących w WSF we wrocku

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich nowych i tych wcześniej studiujących na wsf we wrocławiu. Zbliża się semestr zimowy. Jeśli ktoś poszukuje lokum na weekendy kiedy będą zjazdy to polecam się. Mam mieszkanie na krzykach we Wrocławiu. Możesz spać u mnie. W domu luz, można palić, wypić piwko,posłuchać muzy. W zamian możesz załtwić notatki z poprzednich lat z kierunku italianistyka. Myślałam też o zorganizowaniu imprezy u mnie w piątek 27 przed sobotnimi zajęciami, mogłybyśmy się lepiej poznać. Miejsca w odmu mam na nocleg 5 innych osób. Dajcie znać niech się ktoś odezwie.
...nożowniczka... bać się... mieć się na baczności... uzbroić się też, na wszelki wypadek... hmmm ?-)

:)
e tam gdzie bać się od razu. trzeba miec narzędzie na wypadek konieczności ochrony przed "atakantami". :) Taką mam ksywkę już od dawna ale ona się nie przekłada na jakieś szaleństwa z nożem! ;)
a Ty też idziesz na italianistykę? Niepotrzebnie się wystraszylaś moim nickiem. jestem normalną laską jakich miliony. Odezwij się na priva jak coś
Cytat: nozowniczka
a Ty też idziesz na italianistykę? Niepotrzebnie się wystraszylaś moim nickiem. jestem normalną laską jakich miliony. Odezwij się na priva jak coś


...nie, nie idę na italianistykę...i bez wcześniejszego integrowania się, studiuję fizykę i dodatkowo prawo...nie jestem też normalną laską, i nie tłumię w sobie agresji... aha! nie noszę też ze sobą noży... za to uczęszczam na różne kursy...np. krav maga... ;)
:)