kurs wloskiego zielona gora

Temat przeniesiony do archwium.
witam czy moze ktos jest z okolic zielonej gory i moze polecic mi jakis kurs jezyka wloskiego. w moim miasteczku pod zielona gora byl organizowany ale niestety nie bylo chetnych. pozdrawiam.
w emoiku w zg!!!! powodzenia
julia mozesz podac ulice? bo ja mieszkam 40 km od zielonej gory.jezeli mozesz napisz ile taki kurs kosztuje.
Bohaterów Westerplatte - wejście przez sklep EMPiK (każdy w Zielonej zna), potem schodami na górę:) Nie pamiętam ceny. Najlepiej zadzwoń i się dowiedz: http://www.empik.edu.pl/index.php?p=szkola&m=31&s=48&sps=kontakt
hej właśnie skończyłam 1 część nauki włoskiego- poterzebujemy do grupy jeszcze jednej osoby aby rozpocząć kurs wakacyjny koszt kursu 450 zł, lekcje codziennie po 2,5h!!!! zapraszam :)
HEJ,WITAM-A GDZIE TEN KURS BEDZIE SIE ODBYWAC? POZDRAWIAM
HEJKA ZEBRAłO SIE ZA MAłO OSóB WIęC NIE MA WAKACYJNEGO:((....ale we wrześniu czy w październiku bedzie normalnie:))...a moze masz ochote do itali wyskoczyc na kurs??...tylko to oczywiście od twoich finansów zależy... czekam na odp...:)
witam,hejka
a kiedy ten kursik miałby sie odbyc we Włoszech-jaki miesiac i jak długo on trwa?napisz mi cos wiecej-z gory dziekuje
Z finansami chyba nie bedzie problemiku-a ile taki kursik kosztuje,tak na marginesie?w jakim miasteczku bedzie sie odbywał?opisz mi w szczegółach-mozeszna e-mailik [email]
pozdrawiam goraco
bardzo chce nauczyc sie tego jezyka:-))
hejka-witam giulette-odpisz
sssssss-czekam na odpowiedz-pozdrawiam
OKI wysłałam ci maila :))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Do autora strony - uwagi, propozycje

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia